Bip silinen mesajları geri getirme

blank

Bip silinen mesajları geri getirme mümkün olabilir mi? Yanlışlıkla silinen mesajları geri alma işleminde ya kurtarma programı denenir ya da kendi yedek alma uygulaması.

Günümüzde akıllı telefonların yaygınlaşması ile birlikte akıllı telefonlar için üretilen mesajlaşma, fotoğraf gönderme, video gönderme uygulamaları da artış göstermiştir. Bilindiği gibi bu uygulamalardan en çok kullanılanı Whatsapp uygulamasıdır. Akıllı telefon kullanan hemen hemen herkesin telefonunda yer alan bu program teknoloji dünyası içerisinde tek mesajlaşma uygulaması değildir.

Bir çok teknoloji ve Telekom devi kullanıcılara daha iyi deneyimler yaşatmak adına paylaşım uygulamaları geliştirmiştir. Bunlardan birisi de Turkcell tarafından piyasaya sürülen Bip uygulamasıdır. Bu uygulama pek çok fonksiyonel özellik taşıdığı için kullanıcıları tarafından sevilen ve bir çok kişi tarafından tercih edilen mesajlaşma uygulamasıdır.

Bip yedek alma bulut uygulaması

Bip yedek alma sistemini açmayı ihmal etmeyiniz. Otomatik yedek almanın açık olmasıyla internet olduğu sürece belli bir peryotla yedekleme yapılacaktır. Naıl yapılır kısmı ise Bip yedek alma adlı yazımızda yer alıyor. 

Sohbet ayarlarından “Yedekle” bölümüne girerek işlemi başlatınız. Yedek ne kadar süre saklı kalıyor gibi soruların cevabıda yukarıdaki yazımızdan ulaşacaksınız.

Bip silinen mesajlar geri alınabilir mi?

Turkcell tarafından üretilen Bip uygulamasında mesajlaşma yapıyor ve mesajlarınızı yanlışlıkla sildiyseniz bu mesajları geri getirmenin bir kaç yolu vardır. Bunun için telefon ve uygulamada yer alan veri kopyalamanın açık olması gerekmektedir. Eğer yedekleme işlemi yapmadan mesajlarınızı kaybetmiş iseniz bilgisayarınıza Data Recovery programı yükleyerek mesajlarınızı geri getirebilirsiniz. Bunun için ilgili programı bilgisayarınıza kurup USB kablosu ile telefonunuza bağlantı sağlamanız gerekmektedir. Bu yöntemler ile BİP uygulamasından silinen mesajlar geri gelebilmektedir.

Bip mesaj kurtarma programı nereden indirilir?

Bu uygulamayı akıllı telefon kullanan herkes indirebilir. Bu uygulamanın indirilmesi ve kullanılması da oldukça pratiktir. Akıllı telefonlar üzerinde yer alan store üzerinden bu uygulama indirilip kullanılabilir. Bu uygulama herkesin kullanımına açık olup özellikle mesajlaşma anlamında oldukça pratiktir.

Veri kurtarma uygulaması şeklinde aramalar yapılabilir. Silinen mesajları geri getirme makalesini okumanızı tavsiye ediyoruz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!