Bir Sonraki Nexus Telefonu Huawei Mi Yapacak?

Bir Sonraki Nexus Telefonu Huawei Mi Yapacak?
müşteri hizmetleri

Google'nın Nexus projesi için bir sonraki cihazını Çinli bir üreticiyle yapabileceğine yönelik haberimizi sizlerle geçtiğimiz günlerde paylaşmıştık. Google'ın yeni Nexus'u bu yaz duyurmayacağı kesin olmasına rağmen, şimdiden söylentiler başladı bile. İnternette dolaşan son söylentiler, Google'ın iki Nexus cihazı çıkartacağı yönünde ve bundan çok daha ilginci ise bu Nexus'lardan birini Çinli bir üreticiyle üreteceği bilgisi. Şimdiden cihazlarında 5 yada 6 inç olacağına yönelik bir şey söylemek erken olacak, ama güçlü söylentiler Nexus'lardan birinin premium model olacağı yönünde ki bu da LG'nin bu modeli üretebileceğini güçlendiriyor. Diğer seçenek olan Nexus ise daha bütçe dostu olacak ve bu sebeple Google Çinli bir üretici arayışında ve bunun Huawei olacağı yönünde söylentiler daha güçlü. Şimdilik yetkili ağızlardan herhangi kesin bir bilgi alınamasa da, Google'ın Nexus projesini farklı bir boyuta taşımayı planladığı bir çok kişi tarafından teyit ediliyor.

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
bugra
bugra - 6 yıl Önce

HARIKA OLUR HEM FIYAT HEM KALITESI GUZEL OLUR...
SUAN HUAWEİ HUNOR 6C COK GUZEL BIR TELEFON YOGUN ISLEMLERDE COGU ISINAN EL YAKAN TELEFONLARA GORE DAHA SERIN KALABILEN BIR TELEFON..
FIYAT PERFORMANSTA BIR OKADAR IYI..
BENCE YAKISIR....

alitsbs
alitsbs - 6 yıl Önce

Yazdan once cikarsa super olur 5 inc bir nexus cihaz harika olur... Snapdragon810 5 inc full hd 16 mpx ois kamera 8 mpx on kamera 4gb ram mukemmel olur yok satar birde lg uretir ve nexus 5 tasarimindan giderlerse harika olur... :)