Biri “Yine iPhone 6 mı” Dedi?

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

iPhone 6 lansmanı yaklaşırken hemen hemen her gün ya iPhone 6’nın kendisiyle ya kalıbıyla yada aksesuarlarıyla ilgili bir bilgi fotoğraf elimize ulaşıyor. Bizde bunlar haber niteliği taşıdığı için sizlerle paylaşıyoruz ve paylaşmaya devam edeceğiz; çünkü bu paylaşılan her fotoğrafın ve videonun gerçek olma ihtimali olduğunu unutmayın.

teknik destek

iPhone 6 beklentisi tüm dünyada büyük bir fenomen haline dönüştü. Özellikle Apple haberleri yapan sitelerde büyük bir tartışma ve beklenti var. 2 farklı iPhone 6 modeli olacağı belirtilirken 4,7 inçlik iPhone 6’nın Eylül ayında satışa sunulacağı ve iPhone Air adını alacak daha büyük ekranı (muhtemelen 5,5 inç) olan iPhone 6 modelininde Christmas öncesi satışa sunulacağı belirtiliyor.

İşte tam bu noktada da tartışma başlıyor. 4,7 inç iPhone mu yoksa 5,5 inç iPhone mu tercih edilecek? Bu konudaki yorumlarınızı lütfen bizimle paylaşın.

iphone_5s_6_sizes_no_bezel

Tüm dünyanın iPhone 6 sızıntı sitesi Nowhereelse.fr yeni iPhone 6 sızıntıları ile yine gündemi meşgul etmeye başladı bile. Bu görüntüler 4,7 inç boyutundaki iPhone 6’nın IPS LCD ekranın arka tarafının yapısını gösteriyor. Görüntülere göre iPhone 6’nın bağlantı konnektöründe bazı değişiklikler görünüyor. Öncelikle konnektör daha kalınlaşıyor ve yeri değişiyor. Apple’ın iPhone 6’da farklı bir ekran teknolojisi kullanacağı ile ilgili söylentiler ortada dolaşırken bu görüntülerin paylaşılması bu sızıntıların özellikle (sahte) yapıldığı izlenimi de oluşturmakta. İşte paylaşılan o fotoğraflar

backlightpanel backpanel2

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!