Birisi benim e-posta hesabımla Twitter hesabı açmış

banner186

Twitter bana ait olamayan bir hesaba ait doğrulama e-postası aldım ne yapmalıyım? Twitter hesabı bana ait değil. Birisi benim e-posta hesabımla Twitter hesabı açmış. Twitter' dan gelen bildirim mesajlarını şikayet etmek. E-posta mail hesabımı başkası Twit

Birisi benim e-posta hesabımla Twitter hesabı açmış

banner192
Twitter bana ait olamayan bir hesaba ait doğrulama e-postası aldım ne yapmalıyım? Twitter hesabı bana ait değil. Birisi benim e-posta hesabımla Twitter hesabı açmış. Twitter' dan gelen bildirim mesajlarını şikayet etmek. E-posta mail hesabımı başkası Twitter hesabında kullanmış. Mail hesabımla Twitter hesabı açılmış. Mail hesabım bir twitter hesabında kullanılmış. Twitter' dan e-posta hesabıma bana ait olmayan bir Twtter hesabı için mail aldım. Gelen hesap doğrulaması ya da bildirim amaçlı gönderilmiş olabilir. Birisi yanlışlıkla sizin e-posta adresinizi yazmış olabilir. Ya da biri Twitter hesabı açarken bilerek veya bilmeyerek sizin e-posta hesabınızı eklemiş olabilir. Twitter hesabıma giremiyorum Twitter iletişim adresi ve Twitter müşteri hizmetleri telefon numarası haberlerimize baktınız mı?

Birisi benim e-posta hesabımla Twitter hesabı açmış

Twitter' dan e-posta adresini kaldırmak için:

  • Twitter' dan gönderilen e-posta doğrulaması yazısının altında yer alan "benim hesabım değil" seçeneğine tıklayınız. Twitter' dan e-posta hesabınızın Twitter hesabından kaldırılması için onaylamanız gereken bir ekran gelecek. Onaylayarak e-posta hesabınızdan Twitter hesabını kaldırabilirsiniz.
  • Eğer gelen Twitter hesabı size aitse doğrulayarak şifre sıfırlaması yapabilirsiniz. Belki hesabınız kilitlenmiş veya çalınma girişiminde bulunulmuş olabilir.
  • Twitter hesabı sizin ve gelen Twitter doğrulama e-postasına yanlışlıkla "benim hesabım değil" bağlantı adresini tıkladınız ise bağlantısına yanlışlıkla mı tıkladınız? Korkmayın. Hesap ayarları seçeneği twitter.com/settings/account bölümünü ziyaret ederek e-posta hesabınızı tekrar ekleyebilirsiniz.
  • Twitter hesabı bildirimleri ile ilgili sorun yaşıyorsanız ya da gelen Twitter bildirimlerinden şikayetçiyseniz bu support. twitter.com/forms/feature_report?feature=notifications adresten Twitter ile iletişime geçebilirsiniz.

Birisi benim e-posta hesabımla Twitter hesabı açmış kaldırma

bir twitter hesabında e-postam kullanılmış kaldırma

birisi benim maillimle twitter hesabı açmış

birisi benim e-postamla twitter hesabı açmış

Birisi benim e-posta hesabımla Twitter hesabı açmış

Birisi benim e-posta hesabımla Twitter hesabı açmış

Birisi benim e-posta hesabımla Twitter hesabı açmış kaldırmak için ne yapmalıyım?

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×