Birisi benim e-posta hesabımla Twitter hesabı açmış

Andronova
2 Minimum Okuma

Twitter bana ait olamayan bir hesaba ait doğrulama e-postası aldım ne yapmalıyım? Twitter hesabı bana ait değil ve birisi benim e-posta hesabımla Twitter hesabı açmış.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

E-posta mail hesabımı başkası Twitter hesabında kullanmış. Mail hesabımla Twitter hesabı açılmış. Mail hesabım bir Twitter hesabında kullanılmış.

Normalde aşağıdakilerin dışında şu yöntemde denenebilir. Twitter sayfasından şifre sıfırlama bölümüne mail adresi yazılım şifre sıfırlama işlemi yapılabilir. Sonra ilgili hesap’ tan mail adresi kaldırılır. 

Biri benim mail adresimi kullanmış

E-postam bir twitter hesabında kullanılıyor: Twitter’ dan e-posta hesabıma bana ait olmayan bir Twtter hesabı için mail aldım. Gelen hesap doğrulaması ya da bildirim amaçlı gönderilmiş olabilir. Birisi yanlışlıkla sizin e-posta adresinizi yazmış olabilir. Ya da biri Twitter hesabı açarken bilerek veya bilmeyerek sizin e-posta hesabınızı eklemiş olabilir. Twitter hesabıma giremiyorum Twitter iletişim adresi ve Twitter müşteri hizmetleri telefon numarası haberlerimize baktınız mı? 

Twitter’ dan e-posta adresini kaldırmak için:

  • Twitter’ dan gönderilen e-posta doğrulaması yazısının altında yer alan “benim hesabım değil” seçeneğine tıklayınız. Twitter’ dan e-posta hesabınızın Twitter hesabından kaldırılması için onaylamanız gereken bir ekran gelecek. Onaylayarak e-posta hesabınızdan Twitter hesabını kaldırabilirsiniz.
  • Eğer gelen Twitter hesabı size aitse doğrulayarak şifre sıfırlaması yapabilirsiniz. Belki hesabınız kilitlenmiş veya çalınma girişiminde bulunulmuş olabilir.
  • Twitter hesabı sizin ve gelen Twitter doğrulama e-postasına yanlışlıkla “benim hesabım değil” bağlantı adresini tıkladınız ise bağlantısına yanlışlıkla mı tıkladınız? Korkmayın. Hesap ayarları seçeneği twitter.com/settings/account bölümünü ziyaret ederek e-posta hesabınızı tekrar ekleyebilirsiniz.
  • Twitter hesabı bildirimleri ile ilgili sorun yaşıyorsanız ya da gelen Twitter bildirimlerinden şikayetçiyseniz bu support.twitter.com/forms/feature_report?feature=notifications adresten Twitter ile iletişime geçebilirsiniz. 

Birisi benim e-posta hesabımla Twitter hesabı açmış kaldırma

Başkasının mail adresiyle açılan Twitter hesabı nasıl kapatılır? Yukarıdaki kırmızı yazıyla belirttiğimiz adrese girerek gerekli alanları doldurarak Twitter iletişim formunu gönderebilirsiniz. Gönderdikten sonra üzerinden 2-3 gün geçtikten sonra geri dönüş yapmazsalar tekrar formu doldurunuz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Birisi benim e-posta hesabımla Twitter hesabı açmış kaldırma

Birisi benim e-posta hesabımla Twitter hesabı açmış 

izinsiz açılan hesabı kapatma

biri benim mail adresimi kullanmış

hesap kapatma

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Twitter hesap silme veya e-posta hesabımı twitterdan kaldırma başvurusu olumsuz sonuçlanırsa farklı iletişim kanallarını kullanınız. Örnek yasal başvuru.


Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2019, 18:29

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir