Birisi Mail Adresimi Kullanarak Facebook Hesabı Açmış

Birisi e-posta adresimi kendi Facebook hesabında kullanıyor. Birisi işletmemin adına veya kuruluşum'un adına Facebook hesabı açmış. Birisi beni ve bir arkadaşımı taklit eden bir hesap açmış ne yapmalıyım? Facebook hesabıma mail adresimi nasıl eklerim? Fac

Birisi Mail Adresimi Kullanarak Facebook Hesabı Açmış
banner192
Birisi e-posta adresimi kendi Facebook hesabında kullanıyor. Birisi işletmemin adına veya kuruluşum'un adına Facebook hesabı açmış. Birisi beni ve bir arkadaşımı taklit eden bir hesap açmış ne yapmalıyım? Facebook hesabıma mail adresimi nasıl eklerim? Facebook hesabımdaki bir mail adresini nasıl kaldırırım? Birisi mail adresimi kullanıyor nasıl şikayet ederim 2016?
Yukarıdaki sorunlarla ilgili cevaplar aşağıda yer almaktadır. En alt tarafta yer alan Facebook başvuru adresiyle şikayetinizi yetkililere iletebilirsiniz.
Bana ait olmayan bir Facebook hesabıyla alakalı e-posta bildirimleri mail adresime geliyor. Facebook' dan sizin açmadığınız bir hesap için e-posta alıyorsanız, birisi sizin mail adresinizle bir Facebook hesabı açmış veya sizin mail adresinizi kullanarak Facebook hesabı açmaya çalışıyor.
  1. Kullandığınız mail hesabı üzerinden şifre sıfırlama yaparak açılan Facebook hesabını alabilirsiniz.
  2. Facebook' a mail hesabınızın kullanıldığını anlatan bir şikayet başvurusu yapabilirsiniz.
  3. Açılan Facebook hesabını aldıktan sonra hesap kapatma silmek için işlem yapabilirsiniz.
Facebook hesabınız varsa, bu e-posta adresinizi de Facebook hesabınıza ekleyebilirsiniz. Bu yöntemle mail adresinizin kullanıldığı Facebook hesaplarından kaldırılmış olur. Facebook hesabı açmadıysanız, gelen e-postaların altında yer alan Abonelikten Çık bağlantısı seçeneğini deneyerek bildirimleri durdurabilirsiniz. Kişi sizin mail adresinizi sadece bildirimler için kullanıyorsa engellemiş olursunuz. Facebook hesabınızla giriş yapıp (her hangi bir hesabınızla) hesabınıza mail adresi eklemek yada Facebook hesabınız kaldırmak için Facebook' da sağ üst tarafında yer alan simgeye tıklayıp Ayarlar' dan e-posta bölümüne giriş yaparak bir başka e-posta adresi ekle seçeneğini tıklamanız yeterli. Eğer Facebook hesabından mail adresini kaldırmak istiyorsanız yanında yer alan Kaldır seçeneğini kullanabilirsiniz. Yardım için teknoloji destek hattını arayabilirsiniz.

Birisi mail adresimi kullanıyor

birisi mail adresimi kullanarak facebook hesabı açmış Yukarıda en başta yer alan sorular için Facebook şikayet başvuru adresi buradan. Başvuru formunda yer alan istenen bölümleri eksiksiz doldurup, şikayetinizin detaylı açıklamasını yaparak gönderiniz.

Facebookla ilgili diğer haberlerimize göz atmak ister misiniz? Facebook hesabını dondurmak veya silmek ve Sahte Facebook hesabını şikayet etmek kapatmak

YORUM EKLE
YORUMLAR
BİRİ BENİM MAİL ADRESİMLE HESAP AÇTI
BİRİ BENİM MAİL ADRESİMLE HESAP AÇTI - 6 ay Önce

Çözüm için şikayet adresi facebook.com/help/contact/295309487309948

berivan gök
berivan gök - 1 yıl Önce

birisi benim numaramla hesab açmış lütfen yardım edin