BlackBerry’nin Android Telefonlarından Birinin Görüntüsü Yayınlandı!

media 13010

İlk olarak iPhone ve sonrasında Android telefonların pazarı kasıp kavurmasıyla birlikte satışlarında yaşanan ciddi düşüş sonrası iflasın eşiğine gelen BlackBerry, çok daha önce alması gereken bir kararı yıllar sonra alarak, Android telefonu üreteceğini burada açıklamıştı.

teknik destek

Bu haberin ardından milyonların odaklandığı BlackBerry‘nin ilk Android telefonunun kızaklı fiziksel klavyeye sahip yeni BlackBerry Venice modeli olacağı söylenmişken, yeni telefon haberlerini sızdırmasıyla meşhur @evleaks, yeni Android’li BlackBerry telefonuna ait bir görüntü paylaştı.

blackberry-android-telefon

Paylaşılan görüntüde, kızaklı fiziksel klavye yerine, sabit fiziksel klavye dikkatleri çekerken, ayrıca BlackBerry‘nin Android arayüz menüsü de görülebiliyor.

Radikal bir kararla Android telefonu üreteceğini açıklayan BlackBerry’nin fiziksel klavyeli Android telefonunu siz alır mıydınız?

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın