Blackberry Passport Fiyatı Belli Oldu

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Bir kaç aydır yapılan reklam kampanyalarından sonra, Blackberry Passport nihayet satışa çıktı. Kare ekranı, tuşlu tasarıma geri dönülmesi gibi özellikleri ile piyasada dikkat çeken Passport, İngiltere, Kanada ve Birleşik Arap Emirliklerinde aynı anda düzenlenecek etkinlikle bugün tanıtılacak. Blackberry CEO’su John Chen’e göre tanıtımdan 2 hafta sonra dünyada bir çok ülkede telefon satışa çıkacak.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Telefonun Amerika fiyatı kontratsız olarak 600$ olacak. Diğer ülkelerdeki satış fiyatının, ülke vergilerine göre değişeceğini açıklayan CEO, telefonun fiyatını pazardaki üst seviye rakip akıllı telefonlardan ucuz tutarak daha fazla satış yapmayı amaçladıklarını açıkladı. Özellikle kare tasarımı ile dikkat çeken Passport’un rakip tasarımlarından ayrılarak herkesin elinde bulunmayan değerli bir telefon olmasını istediklerini söyledi. Telefonda 4.5 inç büyüklüğünde 1440×1440 çözünürlüğünde dokunmatik ekran, Qualcomm Snapdragon 800 2.2 gHz 4 çekirdekli işlemci, 3 GB RAM, 32 GB arttırılabilir hafıza ve 13 MP led flaşlı kamera bulunuyor. Blackberry CEO’ suna göre 36 saat pil ömrü sağlayan telefonda 3450 mAh büyüklüğünde batarya bulunuyor. Telefon;  Blackberry OS 10.3 sürümü ile geliyor. Blackberry Passport hakkında ne düşünüyorsunuz?

blackberry

Kaynak: Wall Street Journal

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak