Blackberry ve Samsung Ortaklığı!

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Mobil dünyanın iki önemli oyuncusu Samsung ve Blackberry, bugün yaptıkları açıklama ile yeni bir ortaklığa başladıklarını ilan ettiler. Anlaşmaya göre, Kanadalı firmanın ünlü olduğu güvenlik özellikleri, Koreli devin telefonlarında kullanılmaya başlayacak.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Blackberry; BES 12 çapraz platform EMM ( Enterprise Mobile Management – Şirketler için mobil yönetim) çözümünü, Samsung’un güvenlik için kendi geliştirdiği Knox ile birleştirecek. Bu sayede şirket telefonlarının güvenliği konusunda daha üst seviyeye çıkacak olan Galaxy telefon ve tabletler pazarda daha güçlü bir konuma gelecek. BES 12 ve Knox birleşimi, telefondaki kişisel ve iş verilerini birbirinden tamamen yalıtabiliyor. Bu sayede kişisel tarafa kurulan uygulamalardan doğacak her hangi bir sorun, cihazın iş tarafına kurulu uygulamaları etkilemiyor. Ayrıca BES 12’nin Android tarafında bulunan bazı güvenlik açıklarını da düzeltmesi bekleniyor.

Yeni nesil  güvenlik çözümü 2015 yılından itibaren satılacak  üst düzey Galaxy cihazlarına gelmesi bekleniyor. Bu antlaşma sayesinde; Samsung cihazlarını “Android Dünyasının En Güvenlisi” olarak pazarlayabilecek iken, Blackberry’de antlaşmadan gelecek para ile kar oranını arttıracaktır. Samsung ve Blackberry ortaklığı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Blackberry

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak