BlackBerry’nin İkinci Android Telefonu BlackBerry Vienna Sızdırıldı!

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

İlk Android işletim sistemli akıllı telefonunun satışlarından memnun olan BlackBerry’nin, şimdi BlackBerry Vienna isminde olacağı söylenen ikinci Android telefonuna ait görüntüler sızdırıldı.

Sponsorlu reklam

Akıllı telefon pazarında güvenlik odaklılığı ve fiziksel klavyeli modelleriyle popüler olduktan sonra, iPhone ve Android telefonların ardından iflasın eşiğine gelen BlackBerry, kısa süre önce satışına başlanan ilk Android telefonu BlackBerry Priv modeliyle stokları kısa sürede eritti.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

BlackBerry’nin ilk Android telefonu hakkında “Android’li BlackBerry Priv’in Ait Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu” bağlıklı yazımız ilginizi çekebilir.

Sponsorlu reklam

Priv modelinde kızaklı klavye kullanan firma, ikinci Android telefonu BlackBerry Vienna modelinde ise QWERTY fiziksel klavye kullanmayı tercih etmiş.

blackberry-vienna

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Donanımsal özellikleri konusunda henüz bir bilgi olmasa da, sızdırılan ekran görüntüsünde net bir şekilde ortaya çıkan BlackBerry Vienna modelinin, dört farklı renk seçeneğine sahip, fiziksel klavyeli ikinci Android’li BlackBeryy telefonu olacağını söyleyebiliriz.

Bir çok kişi, dokunmatik ekrandan eskiye dönüp fiziksel klavye kullanmak istemeyebilir. Ancak fiziksel klavye kullanmak isteyecek ciddi bir kullanıcısının olduğunu bilen BlackBerry, Android ile yolunda başarılı olacaktır.

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak