Blackphone Karşınızda!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Büyük Birader(Devlet) ya da küçük kız kardeşler(özel sektör), kimlik hırsızları ya da hackerlar içinde bulunduğumuz dönemde herkes Sizin kişisel verinizi istiyor. Hayatlarımızı her geçen gün daha çok erişimiçi olarak yaşıyoruz ve paylaştığımız kişisel verimiz de dağın tepesinden aşağıya düşen çığ gibi yuvarlanarak büyüyor. Akıllı telefonlar sayesinde 24 saat erişimiçi olan kullanıcılardan kişisel verilerine önem verenleri için artık farklı uygulamalar ve telefonlar üretilmeye başladı. İşte karşınızda Blackphone…

Amerika satış fiyatı 628$ olan telefonun en büyük özelliği kendine has kriptolama tekniği sayesinde cihazın güvenliğinin üst düzey olması. Blackphone üreticilerine göre bu cihazda kişisel verilerimiz çok daha güvende.

Android’in özel bir sürümüne sahip olan telefonla birlikte özel yaşamlarımızın gizliliği ve kişisel verilerimizin korunmasında faydalı olacak pek çok uygulama yüklü olarak geliyor. Üreticiler cihazın bu özelliklerinin eşsiz ve hiçbir akıllı telefonla kıyaslanamaz olduğunu iddia ediyor.

Cihazın Özellikleri:

4.4.2 Kitkat PrivatOS

4.7inch ekran 1,280 x 720, 312.47 ppi

2G ve 3G

2Ghz Quad Core CPU

2GB Ram

8MP’lik arka ve 1.3 MB’lik ön kamera

16GB dahili hafıza, MicroSD ile genişletilebilir

2000mah değiştirilebilir pil.

Sizler bu telefonu almak ister miydiniz?

as78-460as79-460OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!