Blu Studio 7.0 Tanıtıldı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Miami merkezli üretici Blu’nun yeni telefonu Blu Studio 7.0 tanıtıldı. “Dünyanın ilk 7 inç akıllı telefonu” sloganı ile tanıtılan telefon, boyutuyla phablet sınıfını bile aşıp giriş seviye tablet olarak kabul edilse de, Blu telefonunu 3G destekli telefon olarak tanımlıyor.

Andronova

Blu Studio 7.0; 7 inç 1024 x 600 ekrana sahip. 1.3 gHz hızında, çift çekirdekli MediaTek işlemci kullanan telefonda Mali 400 GPU ve 1 GB RAM bulunuyor. 4 band GSM/GPRS/EDGE desteği sunan telefonda 21 Mbps HSPA+ bağlantı özelliği bulunuyor. 5 MP arka ve 2 MP ön kameraya sahip telefonun dahili hafızası ise 8 GB ve 32 GBa kadar mikro sd kart desteği bulunuyor. Telefonda yazılım olarak Android 4.4.2 KitKat bulunuyor. 187.5 x 103 x 9.4 mm boyutlarında ve 294 gram ağırlığındaki telefon 3000 mAh batarya kapasitesine sahip. Telefon pazartesiden itibaren Amerika’da Amazon’da 150$ etiket ile satılacak. Telefonun beyaz, gri, mavi ve altın rengi olmak üzere 4 farklı kasa modeli bulunuyor. Blu Studio 7.0 için ne düşünüyorsunuz?

BLU Studio 7

Kaynak: PrNewsWire

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.