Bluetooth kablosuz kulaklık TWS nedir

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Kablosuz kulaklıkta TWS nedir ve hangi markanın tercih edilmesi gerektiği konusunda önerilerin yer aldığı yazımız bilgi amaçlı hazırlanmıştır.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

TWS, kablolu olmayan 2 kulaklığın tek bir kaynak üzerinden ses aktarımını sağlayan teknoloji olarak adlandırılıyor. TWS açılımı ise gerçek kablosuz / Wireless stereo olarak belirtiliyor. Ne demek detayında ise Bluetooth üzerinden akıllı cihazlarla iletişimi sağlayan bir üründür ve iki kulaklığa ayrı ayrı iletişime geçilmiyor. Burada bir kulaklıkla iletişim sağlanıyor ve sonrasına veri ulaşan kulaklık diğerine veriyi aktarıyor.

TWS özelliklerinde bas konuş, önemli müzik deneyimi sunma, tasarımsal olarak dikkat çeken, uzun soluklu konuşme ve bekleme.

Hangisi daha iyi diye arayanlar için öncelikle kullanıcı yorumlarına bakılmasını öneriyoruz. Çoğu üründe satış yapılan sitelerde ve şikayet var gibi yerlerde olumsuz yazılarla karşılaşabiliyorsunuz. 

Öneri kulaklık markaları:

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
  • Xiaomi
  • JBL
  • Huawei
  • Meizu
  • Philips
  • Samsung 

Gibi markaların ürünlerini tercih edebilirsiniz. TWS i18, i12, i16 xs, i11, i9s, i99 ve i100 gibi modellerle de karşılaşabilirsiniz. Hatta çok sayıda alışveriş sitelerinde karşınıza çıkacaktır. Bunlarda fiyatı uygun ve iş görür sınıfına giriyor. Tabi kalite olarak yazdıklarımızla pek kıyaslanamaz diye düşünüyoruz.

Bluetooth kablosuz kulaklık tws nedir


Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2020, 23:40

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak