BluTV üyelik nasıl iptal edilir

Andronova

BluTV üyeliği nasıl iptal edebilirim şeklinde yapılan aramalara yanıt olarak hazırlamış olduğumuz haberde birde iletişim kanalından bahsedeceğiz.

BluTV, ücretsiz abonelik sisteminde yararlanarak bir çok yayını izleyenlerin daha sonra abonelik iptalini yapmadığından veya yapamadığından ücretlendirildiği anlar yaşanabiliyor. Bu bedava kullanımların bazılarında kart bilgisinin girilmesi gerekiyor ve ilgili gün dolduğunda otomatik para çekiliyor. Biz bir çok içeriğimizde sanal kartın kullanımından söz ediyoruz. Bir kaç sene önce mobil şubeye eklenen kısıtlama seçeneğiyle artık kartın kullanımını geçici kapatabiliyorsunuz. İşte bu özelliğin daima kullanarak alışkanlık haline getirebilirsiniz.

Herhangi bir aksilikte belli saat dilimlerinde canlı görüşmeden yararlanınız. Ücret iadesinde haklı bir gerekçe sunulmadığı takdirde olumsuz dönüş yapılacağını söyleyelim. Bu hem Apple’ dan hem Google Play’ dan bu şekilde sonuçlanacaktır. Şirketin kendi kanallarını zorlarsanız büyük ihtimal 1-3 ay arası ücresiz kullanım sunulacaktır.

BluTV abonelik iptali nasıl yapılır?

Yardım kısmındaki içeriği incelediğimizde tarayıcı kullanılarak işlem yapıldığından söz ediliyor. Uygulamaya girdiğinizde böyle bir seçenekle büyük ihtimal karşılaşmayacaksınız. Burada dikkat edilecek önemli hususlar olabiliyor. Örnek Apple’ ın uygulama içi satın almasından yararlananlar iptal işlemini iTunes yardımıyla gerçekleştirebilir.

Chrome üzerinden iptal için:

  • İlgili site blutv.com’ a giriniz ve “Üye girişi” ekranını kullanın.
  • Sonra “Hesabım” bölümüne geçiniz ve burdaki “İptal et” yazısından işleminizi başlatınız.

iPad / iPhone içinse;

  • Cihazın ana ekranından “Ayarlar” bölümüne geçiniz.
  • İlk seçeneğe (Adınızın yazılı olduğu) giriniz.
  • App Store geçiniz ve Apple kimliğinize dokunacaksınız.
  • Kimliği görüntüle ve sonrasında “Abonelikler” alanına geçin.
  • Üyeliğiniz olanlar arasında bulunanın üstüne dokunarak gerekli onayları verin.

iTunes kullanılarak yapacaksanız, oturmunuzu açınız, Hesabımı görüntüleye tıklatıp ve “Hesap bilgileri” alanından ayarlara ulaşınız. Gerekli yer karşınıza gelecektir.

BluTV üyelik nasıl iptal edilir

BluTV üyeliği iptal edemiyorum

BluTV aboneliğimi iptal edemiyorum diyenlerin öncelikle bilgisayar üzerinden denemelerini öneriyoruz. Sonrasında açık olan oturumlardan çıkış yapılarak bir daha girilerek test edilmesi gerekebilir. 

Ne yaparsanız yapın bir türlü iptal edemiyorsanız, o zaman talep oluşturmanız için aşağıdaki adresten yararlanılmasını öneriyoruz.

  • https://destek.blutv.com/hc/tr/requests/new veya canlı destekten de yardım isteyebilirsiniz. Verdiğimiz bağlantının içerisinde bulunuyor.

Dönüş yapılacak kayıtlı mail hesabını yazınız. Sonrasında konu başlığını ve açıklamasını doldurunuz. Anlatmak istediğinizin bir görüntüsü varsa onu da “Ekler” alanından ekleyiniz. Belki dilekçe ve kimliğinizi de bu alandan gönderilebilir.

BluTV üyeliği iptal edemiyorum


Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2021, 02:01

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir