BOMBA HABER: Yenilenen Samsung Galaxy Note 7R yarı fiyatına satılacak!

blank

Kısa süre önce yenilenerek yeniden piyasara sürüleceği duyurulan Samsung'un hali hazırda Note serisinin amiral gemisi olan Galaxy Note 7R modelinin yarı fiyatına satışa sunulacağı söyleniyor!

Samsung’un 2016 yılını hüsranla  bitirmesine sebep olan, bataryasında oluşan teknik bir problemden ötürü yaşanan patlama haberleriyle piyasadan kaldırdığı Note 7 modeli hakkında bataryadaki sorunun tam olarak anlaşılmasının ardından yeniden piyasaya sürülme kararı alınmıştı.

Her ne kadar kullanıcılar yeni Galaxy Note 8 modelini bekliyor olsa da, Samsung yenilenerek tekrar satışa sunulacak Galaxy Note 7R modeline yönelik öyle bir haber sızdırdı ki, aramızda bir çoğumuzun bu modeli almasına ve hatta piyasada Note 7R bulunamama sorunu yaşanmasına dahi sebep olabilir.

Galaxy Note 7R fiyatı

Samsung Galaxy Note 7R yarı fiyatına satılacak

Sızdırılan son haberlere göre Samsung, yeniden satışa çıkaracağı Galaxy Note 7R modelinin fiyatını, geçtiğimiz yıl açıklanan 850$ yerine tam 450$ fiyattan, yani yarı fiyatına düşürerek kullanıcılara sunacak. Yani ülkemiz şartlarında yeni Note 7R modelinin Türkiye fiyatı ise 1500TL+KDV şeklinde olacak ki, bu bir çok kullanıcının Note 7R modelini almasına sebep olabilir.

Galaxy S7 tasarım mimarisiyle aynı teknolojiyi kullanan Note 7’nin, yenilenmiş Note 7R modelinin de S7 serisi gibi ciddi bir talep patlaması yaşatması bekleniyor. Üretilen Note 7 modellerini az zarar ederek bitirme amacıyla alınan bu karar oldukça yerinde olacaktır. Eğer Note 7R modelini almayı düşünüyorsanız, ön sipariş açılır açılmaz satın almak konusunda acele etmenizde fayda var. Malum kısa sürede tükenecek ve yenisi de gelmeyecek. Çünkü Samsung Galaxy Note 8‘i çıkarmaya hazırlanıyor.


Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2017, 01:12

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!