Bu Özelleştirmelerden Sonra iOS 7’yi Tanıyamayacaksınız!

Andronova

iOS 7’nin JailBreak yapılmasından sonra iOS 7 işletim sistemine sahip iPhone ve iPadler “nihayet” kişisel tercihlere göre kullanılmaya başlandı. JailBreak öncesi bütün iOS 7 cihazlar birbirinin aynısı iken sizlere tanıttığım tweakler ile iPhone kullanmak artık daha bir zevkli hale gelmekte.

Bu gün sizlere telefonunuzun genel tema görüntüsünü tamamen değiştirebileceğiniz 2 farklı tweak tanıtacağım. Bunlardan ilki Space BlueBerry. Cydia marketten ModMyi’nin paylaştığı bu tweaki ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Programı indirdikten sonra kurulumunu yapıyoruz ve cihaz yeniden başlatılıyor. Tekrar başlatma sonrasında aşağıdaki görüntüye telefonumuz kavuşuyor.

SpaceBlueBerry

Programın videosunu aşağıdan izleyebilrisiniz.

-elo2wjqI_M” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Sizlerle paylaşacağımız 2. tweak yeni bir tema uygulaması. İsmi Soft Remix olan bu uygulamayı ünlü tweak uzmanı BigBoss Cydia marketten ücretsiz olarak sunuyor. Bu tweak benim son zamanlarda gördüğüm en başarılı uygulamalardan biri oldu. Gelin bu temanın nasıl göründüğünü birlikte inceleyelim.

soft-remix

-mVeNE7sWVQ” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

iOS 7 hem üstten hemde alttan açılan bildirim ekranları ile özelleştirilmiş durumda. Üstten çekilen bildirim ekranı Android işletim sisteminden alıntı yapılmış gibi dursa da aşağıdan yukarı doğru kaydırılan bildirim ekranı ise daha çok kısa yollardan oluşan bir yapıya sahip. Apptray ile iOS 7 bildirim ekranını dilediğimiz gibi özelleştirebiliyoruz. İstediğimiz uygulamaları bildirim ekranına ekleyerek kullanıcılar için büyük kolaylık sağlanıyor. Tweakin nasıl çalıştığını merak edenler aşağıdaki videoyu mutlaka izlemeli.

Apptray1

AYECO37ivlE” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Kaynak: iphonehacks

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir