Büyük fırsat: Kısa süreliğine ücretsiz Android oyunlar

blank

Kısa süreliğine ücretsiz olan Android oyunları indir hemen yükle! Ara ara ücretsiz oyunlar ve ücretsiz uygulamalar yayınlanmakta. Bazen kullanıcı bu yazıyı okurken ücretli olabiliyor.

teknik destek

Android akıllı telefonunuzda oynamak için temiz yeni oyunlar mı arıyorsunuz? Bu durumda, genellikle Google Play’de ücretli olarak ödenen birçok başlığın ücretsiz olarak kullanılabildiğini duymaktan memnun olabilirsiniz. İste siz değerli okuyucularımız için hazırladığımız kısa süreliğine ücretsiz olan Android oyunlar serimiz.

Android oyun club

Night Survivor PRO

Bu oyun; bazı oldukça ilginç grafiklere sahip bir macera / hayatta kalma oyunu. Hikaye anlatımı oldukça tipik. Bir zombi kıyameti meydana geldikten sonra Dünyadaki son kurtulanlardan birisin. Bir gün bir telsiz buluyorsun ve seni güvenli bir yere götürmeye başlayan başka bir kurtulanın sesini duyuyorsun. Burada 28′ den fazla seviye var ve bunların çoğu belirli bir öğenin yerini belirleyip kapmayı içeriyor. Yine de dikkatli olun. Çünkü geceleri zombiler ortaya çıkar ve saklanacak güvenli bir yer bulmanız gerekir.

Büyük fırsat: Kısa süreliğine ücretsiz Android oyunlar

Truth Or Dare

Aileniz ve arkadaşlarınızla Truth or Dare oynamak için bir uygulama mı arıyorsunuz? Başka yerde arama! Bu uygulama çok çeşitli eğlenceli zorluklar ve oyuncuların dönmesi için isteğe bağlı bir şişe içeriyor! Üç farklı oyun modu var. Çocuklar, gençler ve kendi cesaretinizi girebileceğiniz bir özel ayar bölümü. Bu da oyunun tüm yaş gruplarına hitap ettiğini gösteriyor. Kendiniz cesaret kısmını ayarlamak istiyorsanız çok çılgın şeylerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

ücretsiz Android oyunlar

Timing Hero

Bu rahat 8-bit başlık; Mike Tyson’ ın Punch-out ve Pokemon benzeri bir RPG karışımıdır. Oyun inanılmaz derecede basit. Karakteriniz için bir sınıf seçiyorsunuz ve ardından birbiri ardına canavarları öldürmekle görevli bir arenaya atılıyorsunuz. Kötü yaratık her canavarın katledilmesiyle daha da sertleşir ve her 10 seviyede bir patronla savaşırsın. Kontroller basit. Saldırı için bir düğmeye ve kaçmak için üç düğmeye sahipsin. Düşmanlarınızın farklı saldırı düzenleri var ve daha üst seviyelere çıkma şansını yakalamadıklarından emin olmak zorundasın. Başlangıçta “Acemi” sınıfını seçmeniz önerilir. Çünkü oyun size, düşmanınızın saldırmayı planladığına dair ipuçları verir. Yeterince puan topladıktan ve mekaniği kavradıktan sonra diğer sınıfları deneyebilirsiniz. Profesyonel ipucu: Canavarlara doğduklarında saldırmak kritik bir vuruş yapacaktır.

Tüm bu oyunları, aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan indirebilirsiniz. Android oyun club


Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2019, 03:38

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!