Büyüleyici Monument Valley Oyunu İçin Ida’s Dream Eklentisi Bugün Ücretsiz!

Akıllı telefonlar geliştikçe, uygulama marketlerine eklenen oyunların kalitesi de bir o kadar artıyor. Sayısı 1,5 milyona ulaşan uygulama ve oyunların arasında öyle bir tanesi var ki, ünlü telefon üreticilerinin, telefonlarını satarken reklam kampanyalarında kullanıldı.

teknik destek

Evet, büyüleyici grafikleri ve hayran bırakıcı bulmacalarıyla ünlü Monument Valley oyunundan bahsediyoruz. Forgetten Shores isimli ilk bölümünü tek solukta bitirdiğimiz Monument Valley oyununun, normalde oyun içi satın alarak edinebileceğiniz yeni Ida’s Dream bölümü 25 Harizan yani bugün için ücretsiz olarak sunuluyor. Kaçırmayın!

monument-valley-ida-s-dream
Büyüleyici Monument Valley Oyunu

Tek kelimeyle büyüleyici olan Monument Valley oyununun Ida’s Dream bölümünü ücretsiz oynamak için Play Store‘dan indirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda, Monument Valley Ida’s Dream‘e yönelik tanıtım videosunu da izleyebilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir