California Apple’a Boyanıyor!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Apple‘ın 2 Haziran tarihinde başlayacak olan Geliştiriciler Konferansına WWDC 2014’e tüm dünyadan geliştiriciler ve basın mensupları akmaya başladı. Bu yılki etkinliğin diğerlerine göre daha şaşalı olduğunun altını çizelim. Bu şaşalı açılışın iPhone 6 beklentisinin artmasına ayrıca bir etkisi olduğunun da altını çizelim.

Apple’ın bu konferansta yeni ürünlere ve yeni iOS 8 işletim sistemine değineceğine kesin gözüyle bakabiliriz fakat herkesin kafasında iPhone 6 var. Telefon burada tanıtılır mı tanıtılmaz mı bilemeyiz ama Apple’ın hem müşteri beklentisi hemde büyük üreticilerin özellikle Snapdragon 805’li telefonlarını iPhone 6 pazara çıkana kadar çıkartacakları düşünüldüğünde Apple’ın elini çabuk tutmak isteyeceğini öngörmekteyiz. Konferans başladığında zaten sizlere ayrıntılı bilgileri sunmaya devam edeceğiz ve iPhone 6 ile ilgili bir açıklama olursa ilk önce bu satırlardan okuyacaksınız.

Moscone Center’da düzenlenecek Apple Geliştiriciler Konferansı için son hazırlıkların tamamlandığını aşağıdaki fotoğraflardan görebiliyoruz. 

wddc-apple-logo-moscone-1024x768wwdc-2014-metreon-1024x642banner-none-mr

Üstteki fotoğraf gibi bir fotoğrafın geçtiğimiz yılda çekildiğini ve üzerindeki iOS 7 tanıtımı görülmesin diye siyah örtülerle kapatıldığını görmüştük. Apple’ın bu yıl o kötü görünümün önüne geçtiğini sevinerek görmekteyiz.

Bu konferanstan beklentileriniz nedir?

Kaynak: iphonehacks

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir