Call Of Duty Modern Warfare 3 Uygulaması Geliyor!

Oyun dünyasının en çok satan serilerinden biri olan, Activision‘ın dağıtımını üstlendiği Call Of Duty: Modern Warfare serisinin yakın zamanda satışa sunulacak yeni oyunu için Android ve iOS uygulamaları yayınlanacak! Bu uygulamanın MW3′ün akıllı telefonla

Call Of Duty Modern Warfare 3 Uygulaması Geliyor!
müşteri hizmetleri

Oyun dünyasının en çok satan serilerinden biri olan, Activision‘ın dağıtımını üstlendiği Call Of Duty: Modern Warfare serisinin yakın zamanda satışa sunulacak yeni oyunu için Android ve iOS uygulamaları yayınlanacak! Bu uygulamanın MW3′ün akıllı telefonlara optimize edilmiş bir versiyonu olduğunu düşünmeyin. Çünkü uygulama çoklu oyuncu modundaki kişiselleştirme işlemlerini akıllı telefonlarınızdan ya da tablet bilgisayarınızdan yerine getirebilmenizi sağlayacak.

İlerleyen günlerde yayınlanacak olan uygulama sayesinde 8 Kasım olarak belirlenmiş olan oyunun çıkış tarihinden önce kendi profilinizi oluşturarak,Silah ModifikasyonuPerk ve Kill streak düzenlemesi yapabileceksiniz. Call Of Duty: Modern Warfare 3′ün çıkışıyla birlikteyse bu profili oyununuza aktararak hiç vakit kaybetmeden çoklu oyuncu moduna bağlanabileceksiniz.

Uygulama Android ve iOS işletim sistemleri için sunulacak, oyunun Xbox, PS3 ve PC versiyonlarını destekleyecek. Tamamen ücretsiz sahip olabileceğiniz uygulamanın kullanımı da ücretsiz olacak. Eğer Beachhead Stüdyolarının hazırladığı, Call Of Duty: Black Ops ve Modern Warfare 3 çoklu oyuncu modu servisi olan Call Of Duty Elite Premium kullanıcısıysanız mobil platformlar için sunulan uygulamadan daha iyi özelliklerle yararlanabileceksiniz.

Dünyanın en popüler ve en çok satan oyun serilerilerinden olan Call Of Duty: Modern Warfare’in yeni oyununu heyecanla bekliyoruz. Oyun öncesi çoklu oyuncu modundaki profilimizi Android telefonumuzdan hazrılayabilecek olmamız da önemli bir özellik olacak. Bazı haber kaynakları tarafından işlevselliği tartışılan uygulama hakkındaki kararı kullanıcıları verecek.

Modern Warfare 3 hakkında birçok bilgiye sahibiz. Çıkış tarihi de netleşmiş olan, farklı versiyonlarıyla beraber standart versiyonun fiyatları belirlenen oyunun Çoklu-Oyuncu modunu konu alan resmi Youtube videosunu aşağıdan izleyebiliriz.

müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
omur
omur - 8 yıl Önce

ios icin cikacaksa desire icinde uyumlu olacak sanirim sonucta iphone 4 ve desire yani ozelliklere sahip :)