Candy Crush Soda Saga İle Şekeriniz Yükselecek [İnceleme]

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Candy Crush Soda Saga İle Şekeriniz Yükselecek [İnceleme]

teknik destek

Her yaştan yüz milyonlarca kişinin oynadığı, benimde aralarında bulunduğum, milyonların adeta bağımlısı olduğu Candy Crush, yeni versiyonunu yayınladı.

Bir önceki versiyon olan Candy Crush Saga‘da, yüzlerce bölümde farklı farklı seçenek ve yöntemlerle şekerleri kırarak veya görevleri yerine getirerek ilerliyorduk. Candy Crush Soda Saga‘da da genel olarak mantık aynı, lakin oyun sodaya odaklanmış durumda. Tüm oyunun ses ve grafikleri sodaya bağlı olarak geliştirilmiş. Şekerler sodaya benziyor ve eridiklerinde sodanın asidine benzer bir ses çıkarıyor.

Bunun yanında bir diğer önemli özellikte, oyunun artık yukarıdan aşağıya doğru değil, aşağıdan yukarıya doğru ilerlemesi. Bir çok kişinin basit olarak gözükebilecek bu duruma alışabilmesi için biraz süre gerekeceğe benziyor.

candy-crush-soda-saga-1

Toplam 75 bölümü bulunan Candy Crush Soda Saga, şimdilik az bölümü var gibi gözükse de, Candy Crush Saga’tan hatırlayacağımız üzere aynı mantıkla ilerlemiş ve yüzlerce bölüme kavuşmuştu.

Yeni oyunla birlikte artık arkadaşlarınızla birlikte de oynayabilecek ve onların oyundaki durumlarını takip edebileceksiniz.

Oyunu indirmek için yandaki bağlantıya tıklayınız: candy crush soda saga indir

candy-crush-soda-saga-2
candy-crush-soda-saga-3
candy-crush-soda-saga-4

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!