Canlı Yayın Uygulaması Periscope’u İnceledik [Video İnceleme]

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Son zamanların oldukça söz edilen uygulamalarından olan Twitter‘ın popüler canlı yayın uygulaması Periscope için geçtiğimiz günlerde yayınladığımız Periscope Android İçin Google Play Store’da Yayınlandı, Hemen İndir başlıklı yazımızın ardından, şimdi de video incelemesini yaptık. periscope video

teknik destek

Oldukça popüler olan canlı yayın uygulaması Periscope Android sürümünün de yayınlanmasıyla birlikte kullanıcı sayısında da ciddi oranda artışlar gerçekleşti. Hatta Google’da en çok aranan kelimeler arasında Periscope indir kelimeleri yer almaya başladı.

Bu popülariteye göz yummamız doğru olmayacağından doları, Andronova’nın YouTube kanalında sizler için paylaştığımız ve aşağıda da izleyebileceğiniz videoda Periscope uygulamasının incelemesini izleyebilirsiniz.

periscope video

Uygulamayı doğrudan telefonunuza indirmek için Periscope indir bağlantısına veya Google Play Store mağazasından indirebilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!