Cep Telefondan ve Bilgisayardan Facebook Giriş Sorunu

banner186

Facebook’ ta yaşanan giriş sorunları, Facebook giriş sorunu, Bilgisayardan Facebook' a giriş yapamıyorum, Telefondan Facebook giriş yapamıyorum, Telefondan Facebook açılmıyor, Facebook hesabım telefondan kısıtlandı, Facebook hesabım açılmıyor çözümü nedir

Cep Telefondan ve Bilgisayardan Facebook Giriş Sorunu

banner192
Facebook’ ta yaşanan giriş sorunları, Facebook giriş sorunu, Bilgisayardan Facebook' a giriş yapamıyorum, Telefondan Facebook giriş yapamıyorum, Telefondan Facebook açılmıyor, Facebook hesabım telefondan kısıtlandı, Facebook hesabım açılmıyor çözümü nedir 2016? Sosyal medya da en çok kullanılan uygulamalardan biri durumunda bulunan Facebook, mesajlaşmanızı, video göndermenizi, düşüncelerinizi ve yaşadıklarınızı paylaşabileceğiniz bir ortam niteliğinde. Mark Zuckerberg tarafından bulunan ve geliştirilen bu uygulama, Zuckerberg’in üniversite okuduğu zamanlarda üniversite arkadaşlarının birbiriyle haberleşmesi ve konuşması amacıyla yapılmıştı. Zamanla yayıldı ve bu zamana kadar dünya da 2 milyar insan tarafından kullanılmaktadır. Ancak her uygulama da yaşanan problemler gibi bu uygulamada da kullanıcı ya da uygulama hatasının olduğu durumlar da bulunmakta. Facebook giriş sorunu ve diğer sorunlar için, aşağıdaki adımları denemenize rağmen sorununuz devam ediyorsa bu adresten Facebook' a talep gönderebilirsiniz.   Facebook Giriş Yapamama Sorunu Kendi adınıza aldığınız bir e-mail hesabıyla giriş yapmaya çalıştınız ancak giremediniz mi? Bu hata sizden kaynaklanıyor olabilir. Yaşadığınız hatanın nedeni girdiğiniz e-mail adresinin ya da şifrenin yanlış olmasındandır. Uygulama ve site üzerinde bulunan şifremi unuttum seçeneği ile e-mail adresinizi girerek gönderilen e-postayla yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Facebook giriş sorunu

Cep Telefondan ve Bilgisayardan Facebook Giriş Sorunu Facebook' a Cep Telefonu Numaram ile Kaydolup Giriş Yapamıyorum Sorunu Facebook’a kaydolma seçeneklerinden birisi de cep telefonu numarası ile kaydolmaktır. Her şey güzel kaydınızı aldınız ancak girişte numaranızı ve şifrenizi yazdığınız hal de giriş yapamıyorsanız bunun da bir çözüm yolu bulunmakta. Telefon numaranızı, başında ülke koduyla birlikte doğru girdiğinizden emin olun. Ülke veya şehir kodunun başındaki sıfırları, + işaretlerini ve başka özel karakteri yazmadan girmeyi deneyin. Cep telefonun tarih ve saatinin doğru olup olmadığını kontrol ediniz. Yanlışsa giriş yapamayabilirsiniz. Farklı bir yerden internet bağlantısı yapınız. Telefona DNS adresi tanımlayabiliyorsanız DNS atayın. Yada tam tersi DNS tanımladıysanız DNS'i kaldırınız. Alternatif başka bir cep telefondan Facebook hesabınıza giriş yapmayı deneyiniz. Umarım sorununuz çözülmüştür.   Facebook' ta Bilgisayarda Virüs Olduğunu Belirten Uyarı Mesajı Facebook’un bu mesajı göndermesindeki neden başlıktan da anlaşıldığı gibi virüsten dolayı. Virüs denen zararlı yazılımlar bilgilerinizi almakta, bilgisayarınızı yavaşlatmakta ve bu konuyla alakalı Facebook da sizden izinsiz paylaşımlar yapabilmektedir. Böyle bir sorun yaşarsanız hesabınızı güvende tutmak için bilgisayar taraması yapmanız gerekmektedir.  Virüs programının bulacağı virüsü temizleyerek bilgisayarınızı rahatça kullanabilirsiniz.   Facebook' a Her Giriş Yaptığımda Hesap Kaydı Uyarısı Yukarı da anlattığım gibi giriş sorunları yaşayan insanlar genellikle şifrelerini unutmakta. Facebook da bunun için bir çözüm geliştirmiş. Herhangi bir hesaba giriş yaptığınızda size uyarı olarak bu hesabı hatırlamamızı ister misiniz? tarzı bir soruyla karşılaşıyorsunuz. Tekrar tekrar giriş yapmamak ve unuttuğunuzda sorun yaşamamak için kişisel bilgisayarlarınızda bu seçeneği kullanabilirsiniz.

Facebook şifrem çalındı Facebook hesap kurtarma ve Telefondan Facebook kişi engelleme şikayet etme haberlerimize göz atmak ister misiniz?

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Alperen Ayaz - 2 yıl önce
Aynen sizin siteye de girilmıyor ????
Avatar
Serkan Göçmen - 2 yıl önce
Niye giremiyoz sahi yahu
Avatar
Mustafa - 2 yıl önce
Hotspod indirin rahat edin.
Avatar
Cuma - 6 ay önce
Şekeroguları
Avatar
zeyep uludere - 5 ay önce
kod gelmiyor onay kodu
Avatar
Alev - 1 ay önce
Telefonuma kod gelmiyor giriş yapamıyorum
Avatar
Aysel Doğan - 1 ay önce
Telefonuma kod gelmiyor
Avatar
Kod gelmiyor sorunu çözümü - 1 ay önce
Diğer bir konumuzda ilk yorumda önerdiğimiz adımları yapabilirsiniz.
Avatar
Ali - 4 hafta önce
Kod gelmiyor ne yapabilirim