Cep Telefondan ve Bilgisayardan Facebook Giriş Sorunu

Facebook’ ta yaşanan giriş sorunları, Facebook giriş sorunu, Bilgisayardan Facebook' a giriş yapamıyorum, Telefondan Facebook giriş yapamıyorum, Telefondan Facebook açılmıyor, hesabım telefondan kısıtlandı açılmıyor çözümü nedir?

Cep Telefondan ve Bilgisayardan Facebook Giriş Sorunu
banner192
Facebook hesap giriş sorunları genelde kullanıcı kaynaklı durumlarda görülmekte. Kullanıcı sık sık başka cihazlardan giriş yapması veya kural dışı işlemlerde çıkmakta. Bazende hesap çalınma girişimleri.

Sosyal medya da en çok kullanılan uygulamalardan biri durumunda bulunan Facebook, mesajlaşmanızı, video göndermenizi, düşüncelerinizi ve yaşadıklarınızı paylaşabileceğiniz bir ortam niteliğinde. Mark Zuckerberg tarafından bulunan ve geliştirilen bu uygulama, Zuckerberg’in üniversite okuduğu zamanlarda üniversite arkadaşlarının birbiriyle haberleşmesi ve konuşması amacıyla yapılmıştı.

Zamanla yayıldı ve bu zamana kadar dünya da 2 milyar insan tarafından kullanılmaktadır. Ancak her uygulama da yaşanan problemler gibi bu uygulamada da kullanıcı ya da uygulama hatasının olduğu durumlar da bulunmakta.

Facebook giriş sorunu ve diğer sorunlar için, aşağıdaki adımları denemenize rağmen sorununuz devam ediyorsa bu adresten Facebook' a talep gönderebilirsiniz.

  Facebook Giriş Yapamama Sorunu

Kendi adınıza aldığınız bir e-mail hesabıyla giriş yapmaya çalıştınız ancak giremediniz mi? Bu hata sizden kaynaklanıyor olabilir. Yaşadığınız hatanın nedeni girdiğiniz e-mail adresinin ya da şifrenin yanlış olmasındandır. Uygulama ve site üzerinde bulunan şifremi unuttum seçeneği ile e-mail adresinizi girerek gönderilen e-postayla yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Facebook giriş sorunu

Cep Telefondan ve Bilgisayardan Facebook Giriş Sorunu

facebook müşteri hizmetleri

Facebook' a Cep Telefonu Numaram ile Kaydolup Giriş Yapamıyorum Sorunu

Facebook’a kaydolma seçeneklerinden birisi de cep telefonu numarası ile kaydolmaktır. Her şey güzel kaydınızı aldınız ancak girişte numaranızı ve şifrenizi yazdığınız hal de giriş yapamıyorsanız bunun da bir çözüm yolu bulunmakta. Telefon numaranızı, başında ülke koduyla birlikte doğru girdiğinizden emin olun. Ülke veya şehir kodunun başındaki sıfırları, + işaretlerini ve başka özel karakteri yazmadan girmeyi deneyin. Cep telefonun tarih ve saatinin doğru olup olmadığını kontrol ediniz. Yanlışsa giriş yapamayabilirsiniz. Farklı bir yerden internet bağlantısı yapınız. Telefona DNS adresi tanımlayabiliyorsanız DNS atayın. Yada tam tersi DNS tanımladıysanız DNS'i kaldırınız. Alternatif başka bir cep telefondan Facebook hesabınıza giriş yapmayı deneyiniz. Umarım sorununuz çözülmüştür.

  Facebook' ta Bilgisayarda Virüs Olduğunu Belirten Uyarı Mesajı

Facebook’un bu mesajı göndermesindeki neden başlıktan da anlaşıldığı gibi virüsten dolayı. Virüs denen zararlı yazılımlar bilgilerinizi almakta, bilgisayarınızı yavaşlatmakta ve bu konuyla alakalı Facebook da sizden izinsiz paylaşımlar yapabilmektedir. Böyle bir sorun yaşarsanız hesabınızı güvende tutmak için bilgisayar taraması yapmanız gerekmektedir.  Virüs programının bulacağı virüsü temizleyerek bilgisayarınızı rahatça kullanabilirsiniz.

  Facebook' a Her Giriş Yaptığımda Hesap Kaydı Uyarısı

Yukarı da anlattığım gibi giriş sorunları yaşayan insanlar genellikle şifrelerini unutmakta. Facebook da bunun için bir çözüm geliştirmiş. Herhangi bir hesaba giriş yaptığınızda size uyarı olarak bu hesabı hatırlamamızı ister misiniz? tarzı bir soruyla karşılaşıyorsunuz. Tekrar tekrar giriş yapmamak ve unuttuğunuzda sorun yaşamamak için kişisel bilgisayarlarınızda bu seçeneği kullanabilirsiniz.

Facebook şifrem çalındı Facebook hesap kurtarma ve Telefondan Facebook kişi engelleme şikayet etme haberlerimize göz atmak ister misiniz?

YORUM EKLE
YORUMLAR
Alperen Ayaz
Alperen Ayaz - 2 yıl Önce

Aynen sizin siteye de girilmıyor ????

Serkan Göçmen
Serkan Göçmen - 2 yıl Önce

Niye giremiyoz sahi yahu

Mustafa
Mustafa - 2 yıl Önce

Hotspod indirin rahat edin.

Cuma
Cuma - 8 ay Önce

Şekeroguları

zeyep uludere
zeyep uludere - 7 ay Önce

kod gelmiyor onay kodu

Alev
Alev - 3 ay Önce

Telefonuma kod gelmiyor giriş yapamıyorum

Aysel Doğan
Aysel Doğan - 3 ay Önce

Telefonuma kod gelmiyor

Kod gelmiyor sorunu çözümü
Kod gelmiyor sorunu çözümü - 3 ay Önce

Diğer bir konumuzda ilk yorumda önerdiğimiz adımları yapabilirsiniz.

Ali
Ali - 3 ay Önce

Kod gelmiyor ne yapabilirim

Nagehan Alaçam
Nagehan Alaçam - 2 ay Önce

Kullanılmadığından kapalı olan eski numaraya geliyo kod yeni numarama gelmiyor yardım lütfen hiç bi şekilde yardım gelmiyo facebook

Kod kapalı numaraya gidiyor
Kod kapalı numaraya gidiyor @Nagehan Alaçam - 2 ay Önce

Haberde başvuru yapacağınız adres var. Bunun dışında şifre sıfırlama da bunlara erişim yok şeklindeki seçeneği kullanın.