Cep Telefondan Güvenlik Kamerasını izleme Uygulaması

Cep Telefondan Güvenlik Kamerasını izleme Uygulaması
müşteri hizmetleri
Cep telefondan güvenlik kamerasını izleme uygulaması indir yükle. Uzaktan telefondan kameraları izlemek için ne yapmalıyım? Telefondan güvenlik kameralarını IP kamerasını izlemek seyretmek için program var mı? IP kamera telefondan nasıl izlenir? Kamera izlemek programı Android iOS iPhone ücretsiz indir yükle. Samsung Galaxy S4 S5 S6 S7 Edge, Galaxy A3 A4 A5 A6 A7 A8, Galaxy J1 J2 J3 J4 J5 J5 J6 J7, Note 2, Note 3, Note 4, Note 5, HTC, LG G2 G3 G4 G5, Sony Xperia Z1 Z2 Z3 Z4 Z5, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s Plus ve diğer cep telefonu modeller için desteği bulunmaktadır. Evinizi, iş yerinizi, otopark alanını veya bahçenizin istediğiniz belirli yerlerini yerleştirdiğiniz kameralarla izlemek ve kontrol etmek için cep telefonu uygulamasına ihtiyacınız var. Cep telefondan güvenlik kamerasını izleme uygulaması: Android ve iOS iPhone cihazlardan güvenlik kameralarını izlemek için önereceğimiz, güvenlik kameralarının genelinde sorunsuz çalışan uygulamalara yer verdik. Bu uygulamalardan MEye ve IP Camera Viewer özelliklerine yer verdik. Geçmişte özellikle denediğim MEye uygulaması, kameralar için rahatlıkla kullandığım ve denediğim sorunsuz uygulamalardan biridir.

Cep telefondan güvenlik kamerasını izleme uygulaması

Cep telefondan güvenlik kamerasını izleme uygulaması

güvenlik kamerasını izleme uygulaması

telefondan kamera izleme seyretme indir

MEye uygulaması ile güvenlik kameralarını telefondan izlemek ve kontrol etmek

MEye, cep telefondan kamera ve video kodlayıcılar ile canlı video akışlarını görüntüleyebilir ve kontrol etmenizi sağlar. Pro sürümü ile daha fazla desteğe ulaşabiliyorsunuz. MEye uygulama özellikleri: Destekleyen cihaz port numaraları 34567, 37777, 8000, 8080, ve 34599. Video encoder, kimlik doğrulama için destek, yakınlaştırma, uzaklaştırma kontrol desteği, anlık canlı akışı izlerken yerel fotoğraf galerisine kaydetmek için, portre mod desteği, iç ağdan ve dış ağ uzaktan kameraları izleme ve kontrol etme, IP adresi ve bağlantı noktasını değiştirebilme ve farklı kameraları ve açılarını görüntüleyebilme özelliğine sahip. Bu uygulamayı cihazınızın kendi uygulama mağazasından ücretsiz indirip yükleyebilirsiniz. telefondan kamera izleme seyretme programı indir

telefondan kamera izleme seyretme programı indir

IP Camera Viewer uygulaması ile güvenlik kameralarını telefondan izlemek ve kontrol etmek

IP Camera Viewer, IP adresi ile birden çok güvenlik kameralarını izleme imkanına sahipsiniz. Uygulama ile çok kısa sürede kendi IP izleme sistemini ücretsiz yapabilirsiniz. Uygulama ile anlık aktif olan kameraları yakınlaştırma ve uzaklaştırma fonksiyonu ile kontrol edebilirsiniz. Uygulamanın 1500' den fazla güvenlik kamera modelini desteklemektedir. Artı USB kameralarda sorunsuz çalışmakta. Kameralarda izlemek için video özelliklerini değiştirebiliyorsunuz. Hız kare ayarı, çözünürlük ayarı, eksen ayarı gibi geniş ayarlama özelliğine sahiptir. Bu uygulamayı cihazınızın uygulama mağazasından ücretsiz indirebilirsiniz. Not: İnternet üzerinden bilgisayardan ve cep telefondan kameraları izleyebilmeniz için, güvenlik kameralarının bağlı olduğu modem arayüzünden port açma işlemi yapılması gerekiyor.