Cep Telefondan Güvenlik Kamerasını izleme Uygulaması

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma

Cep telefondan güvenlik kamerasını izleme uygulaması ücretsiz indirmeniz için öneri bir uygulamaya yer verdik. Uzaktan telefondan kameraları izlemek için ne yapmalıyım?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Evinizi, iş yerinizi, otopark alanını veya bahçenizin istediğiniz belirli yerlerini yerleştirdiğiniz kameralarla izlemek ve kontrol etmek için cep telefonu uygulamasına ihtiyacınız var.

Cep telefondan güvenlik kamerasını izleme uygulaması: Android ve iPhone cihazlardan güvenlik kameralarını izlemek için önereceğimiz, güvenlik kameralarının genelinde sorunsuz çalışan uygulamalara yer verdik. Bu uygulamalardan MEye ve IP Camera Viewer özelliklerine yer verdik. Geçmişte özellikle denediğim MEye uygulaması, kameralar için rahatlıkla kullandığım ve denediğim sorunsuz uygulamalardan biridir.

Telefondan güvenlik kamerasını izleme uygulaması

Cep telefondan güvenlik kamerasını izleme uygulaması

güvenlik kamerasını izleme uygulaması

telefondan kamera izleme seyretme indir

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

MEye uygulaması ile güvenlik kameralarını izleme yönetme

MEye, cep telefondan kamera ve video kodlayıcılar ile canlı video akışlarını görüntüleyebilir ve kontrol etmenizi sağlar. Pro sürümü ile daha fazla desteğe ulaşabiliyorsunuz.

MEye uygulama özellikleri: Destekleyen cihaz port numaraları 34567, 37777, 8000, 8080, ve 34599. Video encoder, kimlik doğrulama için destek, yakınlaştırma, uzaklaştırma kontrol desteği, anlık canlı akışı izlerken yerel fotoğraf galerisine kaydetmek için, portre mod desteği, iç ağdan ve dış ağ uzaktan kameraları izleme ve kontrol etme, IP adresi ve bağlantı noktasını değiştirebilme ve farklı kameraları ve açılarını görüntüleyebilme özelliğine sahip. Bu uygulamayı cihazınızın kendi uygulama mağazasından ücretsiz indirip yükleyebilirsiniz.

telefondan kamera izleme seyretme programı indir

telefondan kamera izleme seyretme programı indir

IP Camera Viewer uygulaması ile kontrol etmek

IP Camera Viewer, IP adresi ile birden çok güvenlik kameralarını izleme imkanına sahipsiniz. Uygulama ile çok kısa sürede kendi IP izleme sistemini ücretsiz yapabilirsiniz. Uygulama ile anlık aktif olan kameraları yakınlaştırma ve uzaklaştırma fonksiyonu ile kontrol edebilirsiniz. Uygulamanın 1500′ den fazla güvenlik kamera modelini desteklemektedir. Artı USB kameralarda sorunsuz çalışmakta. Kameralarda izlemek için video özelliklerini değiştirebiliyorsunuz. Hız kare ayarı, çözünürlük ayarı, eksen ayarı gibi geniş ayarlama özelliğine sahiptir. Bu uygulamayı cihazınızın uygulama mağazasından ücretsiz indirebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Not: İnternet üzerinden bilgisayardan ve cep telefondan kameraları izleyebilmeniz için, güvenlik kameralarının bağlı olduğu modem arayüzünden port açma işlemi yapılması gerekiyor.

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak