Cep telefondan video nasıl indirilir Opera Mini ile video indir

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Cep telefonda video nasıl indirilir? Android tablette video indirmek için tarayıcı veya programlar kullanılmakta. Peki film indirme video indirme nasıl yapılır detayları ile okuyunuz.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Opera Mini tarayıcısında büyük yenilik artık Opera Mini tarayıcısı ile cep telefondan video indirme kolay hale geliyor. Opera Mini’ ye gelen yeni güncelleme ile artık video indirilebiliyor.

Sık sık güncelleme alan Opera tarayıcısı yeni güncellemeler ile hem masaüstünde hemde mobil cihazlarda yeni kullanım arayüzüne kavuştu. Android cihazlar için Google Play Store’ ye gelen yeni güncelleme ile artık Android cep telefonda ve tablette video indirilebilecek. Bu yeni özellikle Opera Mini üzerinden çok rahat şekilde video indirebilirsiniz.

Cep telefondan video nasıl indirilir

Android cep telefondan video nasıl indirilir

Video indirme sadece film sitelerinden değil Facebook, Twitter ve diğer sosyal ağlardan da video indirilebiliyor. Sizde bir Android cihaz kullanıyorsanız, yeni gelen güncellemeyi yaparak ya da Opera Mini son sürümünü yükleyerek bu özellikten yararlanabilirsiniz.

Opera, video indirme özelliği ile yapmak istediği videoyu izlerken birden fazla izlenirken her seferde tekrar veri tüketimi yapılmaması için bu özellikle genel tasarruf sağlanmış olacak. Düşünün internet paketi üzerinden Facebook’ ta bir video izlediniz daha sonra tekrar Facebook hesabınızda dolaşırken aynı videoya denk geldiniz malum yeniden veri tüketimi yapılacak. İşte bu özellikle tekrar veri tüketimi olmayacak.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Opera Mini ile video indir film indir

Cep telefondan video nasıl indirilir? İndirmek istediğiniz videoda başlat tuşuna dokununuz. Açılan seçenekte videoyu indirmek istediğiniz klasörü seçip indir tuşuna dokunmanız yeterli.

Opera Mini’ de video indirme seçeneği gelmiyor: Video indirmek için indir butonu ekrana gelmiyorsa, indirmek istediğiniz videonun üzerine basılı tutunuz. Bir süre bekledikten sonra indirme seçeneği ekrana gelecektir.

Opera Mini tarayıcısının genel özellikleri: HTML5 video oynatma desteği. Çevrimdışı kullanım özelliği ile internet olmadan daha önceki verileri görüntüleme. Hızlı erişim kısayolları. Veri kazancı sağlamak için görüntülenen sayfaları ve metinleri sıkıştırılıp mobil veri kazancı sağlanır. Aynı zamanda hızı da etkiler.


Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2018, 21:06

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir