CES 2013 Etkinliği Samsung için Bir Dönüm Noktası Olabilir

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

2013 yılı başlarında Amerika’nın Las Vegas şehrinde düzenlenecek CES 2013 etkinliğinde Samsung cephesinde önemli yenilikler bizleri bekliyor olabilir. Mobil dünyasının yanında tablet noktasında yeni ürünler kullanıcıyla buluşur mu bilinmez fakat şirketin markalaşma anlamında bir dizi yenilikler oluşturduğu ve fuar ile birlikte sergileneceği netlik kazandı diyebiliriz.

Andronova

İlk olarak logonun büyük oranda değiştirileceği bildirilirken bir diğer gelişme ise pazarlama stratejisinde yaşanacak. Son dönemlerde elde ettiği rekor kar oranları bunun yanında telefon satışlarında dünyanın bir numarası olmayı başaran Güney Koreli üretici teknoloji dünyasının birçok noktasında ürünleri kullanıcılara sunmaya devam ediyor. Bugün ev içerisinde tercih edilecek neredeyse tüm teknolojik aletler Samsung cephesinde seri olarak üretilmekte. Bir diğer büyüme ise ekran ve çipset üretiminde gerçekleşiyor. Mobil cihazlar ve tabletler için yonga üretiminde dünyanın lider markalarında biri olmayı başaran Samsung’un için görünen o ki yenilik kapısının açılma vakti gelmiş.

Yukarıda belirttiğimiz gibi yenilikler daha çok marka ve pazarlama üzerinde gerçekleşecek. Logonun daha evrensel bir yapıda olması bunun yanında etkileyici reklamlarla pazarlama ve marka tanıtımının oluşturulması hedefleniyor. Bu anlamda Nike markasını oluşturduğu reklam kampanyaları ile dünyanın saygın markalarından biri haline getiren Scott Bedbury yapılan çalışmaların bir numaralı konumunda yer alıyor.

Üst düzey modellerin tanıtılmasına şahit olduğumuz CES 2013 etkinliğinde nelerin sunulacağı büyük merak konusu. Gelişmeler oldukça aktarmaya devam edeceğiz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın