CES 2014 Fuarında Apple İçin Neler Vardı?

blank

Apple, dünya üzerinde yapılan fuarlara katılmayarak kendi fuar ve geliştiriciler konferanslarını düzenlemektedir. Apple yeni bir ürün tanıtımı yapacağı zaman sizinde bildiğiniz gibi bunu kendine has etkinlikler ile duyurmayı benimsemiştir. Son yıllarda bir çok üretici de Apple’ın bu tutumunu benimsemiş gibi görünüyor. Fuarlardan önce yapılan özel basın lansmanları ve sonrasında da gazeteciler için fuarlarda bu ürünlerin incelenmeye sunulması amaçlanıyor.

teknik destek

Apple, CES 2014’te yer almayan ender firmalardan biriydi ama bu Apple için ürün geliştiren kişilerin fuarda ürünlerini tanıtmayacağı anlamına gelmiyordu. Şimdi sizlerle CES 2014’te Apple için aksesuar üreten firmaların geliştirdiği ürünlerin en önemlilerini tanıtalım.

Resound Linx Hearing Aid: Bu ürün bir işitme cihazı olarak yola çıkılmış medikal bir ürün aslında. Daha sonra bu ürün geliştirilerek iPhone ve iPod Touch cihazlar ile eşleştirlmesi sağlanarak hem çağrı kabulü hemde telefon yada iPod aracılığı ile şarkı dinleyebilme imkanı sunuyor. Basit bir işitme cihazının bunları sunabiliyor oluşu oldukça güzel bir gelişme değil mi?

resound-linx
CES 2014 Fuarında Apple İçin Neler Vardı?

Pebble Steel: Pebble ilk nesil akıllı saati ile hiç beklemediği bir başarı yakalamış ama eksiklikleri ile eleştirilere de maaruz kalmıştı. Pebble 2.nesil yeni akıllı saati Pebble Steel’i CES 2014’te tanıttı. Çelik bir kordon GorillaGlass cam ve üç farklı Led ile desteklenen Pebble Steel, iWatch çıkana kadar iPhone sahiplerinin şimdilik tek tercihi.

pebble steel
CES 2014 Apple

Dell P2815Q 4K Monitör: Apple Mac Pro’yu ekransız olarak satışa sunarak kullanıcıların kendi monitörlerini seçmesi konusunda insanları özgür bıraktı. 4K monitörler ve televizyonların fiyatları oldukça pahalıyken son dönemde bu fiyatlar gittikçe düşmeye başladı. Dell’in CES 2014 fuarında tanıttığı Dell P2815Q 4K Monitör ise 700 dolarlık satış fiyatı ile Mac Pro sahiplerinin tek tercihi olacak gibi duruyor. Bu arada Mac Pro’nun 3 adet 4K monitöre kadar destek verdiğini de hatırlatalım.

Mophie Space Pack: iPhone’ların stabilitesi, performansı ve kamera çekiminin ne kadar mükemmel olduğu hakkında bir çok kişi bir çok şey söyleyebilir ama bir çok iPhone kullanıcısının tam parlaklığını telefonunda hiç göremediğini de hatırlatmakta fayda var. Performans konusunda mobil sektöre yön veren iPhone’un şarj süresi konusunda ise boynu bükük kalmakta. Bu sorunların iPhone 6 ile aşılacağına inanıyorum; çünkü kapalı kapılar ardında Apple’ın pil konusunda bir devrim yaratacağı söyleniyor. Bu devrim olana kadarda iPhone telefonunuzn şarj süresini arttırmak ve onu dış etkilerden korumak için Mophie Space Pack ürünün kullanabilirsiniz. Kapağın içinde 1700 mah harici bir pil bulunuyor. Bu da aşağı yukarı iPhone’un 2 katı bir pil gücüne erişmenizi sağlıyor.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!