CES 2014: HP’den Android ile Çalışan Hepsi Bir Arada Bilgisayar Çözümü!

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Android dünyasına Slate serisi altında bütçe dostu tabletler sunan HP, yine aynı seri içerisinde konumlandırdığı hepsi bir arada bilgisayar çözümü HP Slate 21 Pro’yu CES 2014 etkinliği kapsamında görücüye çıkardı. 21.5-inç büyüklüğünde 1920 x 1080p çözünürlüklü IPS ekranın yer aldığı tabletin işlemci tarafında ise 2013 hayal kırıklığıyla geçiren Tegra 4 platformunu görüyoruz. Cortex-A15 mimarisi üzerine şekillendirilen işlemcide 4+1 çekirdek yapısı benimseniyor ve işlemci beraberinde 72 çekirdekli GeForce ULP grafik birimini getiriyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

HP Slate 21 Pro modelinde 2GB DRR3 RAM yer alırken, cihazda 16GB dahili depolama bizleri karşılıyor. Android 4.3 işletim sistemi ile çalışan Slate 21 Pro, Google Play desteği sayesinde birçok uygulama destekleyecek. Wi-Fi, Bluetooth 4.0, USB 2.0, SD kart okuyucu, HDMI, kulaklık girişi ve 50GB bulut alanı cihazın öne çıkan diğer özellikleri şeklinde sıralanıyor.

HP Slate 21 Pro, klavye ve fare dahil olmak üzere önümüzdeki günlerde Amerika’da 399$ etiket fiyatıyla satışa sunulacak.

12

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

kaynak: AndroidOS

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak