[CES 2015] LG, Çift Kavisli P-OLED Ekrana Sahip Akıllı Telefonunun Prototipini Tanıttı!

Bu yıl giyilebilir teknolojilerin bolca yer aldığı CES’te gerçekten çok güzel ürünler tanıtıldı. Ürünlerini sergileyen üreticilerden bir de LG ve şüphesiz G Flex 2 modeliyle bu yılın ilk süper telefonunu duyurmuş oldu.

Andronova

CES 2015’in artık sonuna doğru ilerlerken, LG son hamlesini yaparak yeni akıllı telefonunu tanıttı. Samsung’un Galaxy Note Edge modeline karşılık LG’nin her iki tarafıda kavisli P-OLED (plastik OLED) ekrana sahip yeni akıllı telefonun prototipini gösterdi.

Henüz ilk prototip çalışması olan bu yeni telefon, LG’nin Samsung’a cevabı olarak adlandırılabilir. 6 inç “Active Bending” P-OLED ekrana sahip telefonun, LG’nin yeni amiral gemisi G4 için hazırlanan ön prototip mi sorusu etrafta dolaşmaya başladı bile. LG, her açıdan Samsung’un en büyük rakibi ve gelecekte bu iki Koreli firmanın ne gibi yenilikler getireceğini merakla takip ediyor olacağız.

lg-active-bending

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.