[CES 2015] Samsung Galaxy S6 ve Sony Xperia Z4 CES 2015’te Gizli Olarak Operatörlere Tanıtıldı!

CES 2015’te en çok merak edilen firmalardan olan Samsung ve Sony ve şüphesiz onların bu yılki yeni amiral gemileri Galaxy S6 ve Xperia Z4. Her ne kadar her iki firma da bu ürünlerini CES’te duyurmamışsada, söylentiler hem Samsung hem de Sony’nin Galaxy S6 ve Xperia Z4’ü kapalı kapılar ardında gizlice iletişim operatörlerine tanıttığı yönünde.

Andronova

Normalde MWC 2015’te tanıtılacak bu telefonların dağıtımını üstlenen operatörlerden AT&T, Verizon, Sprint ve T-Mobile USA’in yeni amiral gemilerinin duyurulmasından önce görmeleri normal. Üretici firmalarla aralarında imzalanan gizlilik anlaşması sebebiyle gerek Galaxy S6 gerek ise Xperia Z4’e yönelik detaylı bilgilerin öğrenilebileceğinden şüpheliyim, en azından operatörlerden. Ancak başka kaynaklardan bilgiler elbet kısa süre içerisinde sızdırılmaya başlayacaktır.

Samsung, geçtiğimiz CES 2013’te de Galaxy S5 için aynı yöntemi uygulamış ve gizli olarak operatörlere yeni ürününü tanıtmıştı. Sony’nin ürünlerine yönelik haberleri sızdıran Ricciolo isimli twitter hesabından ise Sony’nin ve Samsung’un yeni amiral gemilerini gösterdiğine yönelik mesaj paylaşıldı.

Xperia-Z4-S6-tweet

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.