[CES 2015] Samsung’un Avengers Filmi İçin Özel Olarak Ürettiği Cihazlar Sergilendi

Bir çok firmanın ürünlerini sergilediği CES 2015 fuarının sonuna yaklaşıyorken, Samsung’tan ilginç bir ürün haberi daha geldi. Koreli firma, Avengers filmi için özel olarak yaptığı ürünlerini CES’te sergiledi.

Andronova

Sergilenen ürünler Avengers filmindeki meşhur Tony Stark’ın kullandığı cihazlarmış. Avengers’ı izlediğimde Tony Stark’ın bu ürünlerle şekil yaptığını görünce pek bir heveslenimştim, ancak bunların Samsung tarafından yapıldığını da bilmiyordum. Tabi Stark Industries in yapmadığını biliyordum ancak Samsung biraz şaşırttı doğrusu.

Bluetooth kulaklık, akıllı saat ve camdan tablet gerçekten etkileyici. Bu ürünlerden saat ve kulaklık zaten var (en azından benzerleri) ancak camdan tablet pc’nin gerçek olmasını ve kullanmayı isterdim.

Aşağıdaki resimlerde sergilenen cihazları görebilirsiniz:

avengers-1 avengers-2 avengers-3

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.