[CES 2015] Sony Xperia Z3 İçin Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Çok Yakında Başlayacak!

CES 2015 fuarı bugün de hızını kaybetmeden devam ediyor. Gece yarısına kadar sizlere paylaştığımız haberlerimizi ardından, sabaha karşı duyurularına başlayan Sony’den önemli haberler geldi. Sony bir çok kullanıcının beklediği Xperia Z4’ü henüz duyurmadı ancak Xperia Z3 kullanıcılarını sevindirecek bir haber verdi. Xperia Z3 için Android 5.0 Lollipop güncellemesinin dağıtımına Şubat ayında başlanacak.

Andronova

Güncellemenin detaylı takvimi henüz yayınlanmadı. Ekim ayında tüm Xperia Z serilerine Lollipop güncellemesinin dağıtılacağı haberiyle kullanıcılarını sevindiren Sony, bunun yanında Xperia Z serisi için Android 5.0 Lollipop’un AOSP versiyonunun videosunu da Kasım ayında yayınlamıştı.

Lollipop’la birlikte Andorid ekosisteminde köklü değişiklikler yaşanıyor ve Sony de güncelleme konusunda bu değişikliği takip eden firmalar arasında adını yazdırıyor.

CES 2015 fuarından bugün bir çok haber paylaşacağız, bizi takip edin.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.