Chainfire’ın Geliştirdiği “500 Firepaper” ile Sürekli Değişen Duvar Kağıtlarına Sahip Olacaksınız

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Farklı duvar kağıtları hem kişiliğimizi hemde karakterimizi dılarıdaki kişilere göstermek için oldukça etkili bir yöntemdir. Hem telefonlarda hemde bilgisayarlarda kullanılan duvar kağıtlarının farklılığı ise diğer kullanıcılara hava atmak içinde kullanılmaktadır. Öyle değil mi?

Cep telefonlarındaki duvar kağıdı değişikliği ise biraz daha meşakkatli bir iştir. Hem yatay hemde dikey pozisyondaki görünümlerin ayarlanması gerekmekte olup birçok kullanıcı için bu işlem eziyet haline dönüşmektedir. Bu yazıyı okuyan kişiler tabii ki bu konuda oldukça bilgililer fakat birçok kişi duvar kağıtlarını değiştirmeyi bile bilmiyorlar.

XDA’nın en büyük geliştirici topluluğu olan Chainfire’ın geliştirdiği 500 Firepaper uygulaması ise duvar kağıdı değişikliği ile uğraşmak istemeyen kişiler için yapılmış bir uygulama. Programı kurduktan sonra ayarlar menüsüne girerek her türlü ince ayarı gerçekleştirebiliyorsunuz. V2.0 ile dün itibariyle güncellenen 500 Firepaper uygulamasını “Android” telefonunuza indirmek için BURAYA tıklamanız yeterli.

500 Firepaper

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir