Çift Ekranlı YotaPhone 2 Kutusundan Çıktı! [Video İnceleme]

Rus üretici Yota Devices tarafından geliştirilen, biri LCD diğeri ise e-ink (elektronik mürekkep) teknolojiyne sahip çift ekranıyla ilgileri çekmeye devam ediyor.

Andronova

2013’teki MWC’de (Mobil World Congress) ilk versiyonu tanıtılan ve telefonlara yeni bir soluk getiren Yota, yeni serisi YotaPhone 2 ile teknolojisini bir üst seviyeye getiriyor.

4.7 inç 1080p çözünürlükteki ön yüzündeki SuperAMOLED ekranının haricinde, her zaman açık olan e-ink teknolojisiyle üretilmiş 960×540 çözünürlükteki arka ekranı, 235ppi hassasiyetiyle Kindle Paperwhite’tan daha iyi. Android 4.4 KitKat, Snapdragon 800 işlemci, 8MP kamera, 2GB RAM ve 2500mAh bataryasıyla bulunan YonaPhone 2’nin şarjı sandığınızdan daha uzun gidebiliyor.

E-ink ekranını kullanarak enerjiden tasarruf yaparak pil tüketim sürenizi ciddi derecede arttırabiliyorsunuz. Aşağıda YotaPhone 2’nin kutudan çıkarıldığı video incelemesini izleyebilirsiniz:

YouTube video

Yakın zamanda Amerika’da ce ardından Kanada’da da bir operatör aracıığıyla satılacağı söylenen YotaPhone 2’yi görünüşe göre başarılı bir gelecek bekliyor.

YouTube video

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın