Çift Ekranlı YotaPhone 2 Resmi Olarak 3 Aralıkta Tanıtılacak!

media 14228

Bir süredir geliştirdiği ink ekran teknolojisinin yer aldığı, telefonlarıyla kendinden söz ettirmeyi başaran Rus üretici Yota Devices, yeni modeli YotaPhone 2’yi 3 Aralıkta Londra’da yapılacak etkinlikte duyurmayı planlıyor.

teknik destek

Bunun haricinde detaylı bilgi olmasa da, yayınlanan resimde yeni cihazın da çift ekranlı ve daha modern tasarım hatlarına sahip olacağı görülüyor. İlk YotaPhone klasik LCD ekranı ve arka yüzünde e-ink teknolojisine sahip ikinci ekranıyla gelmişti.

Bu teknoloji kullanıcıların hoşuna gitmiş olsa gerek ki, Yota Devices, kullanıcılardan aldığı geri dönüşlere göre YotaPhone 2’de bu çizgide ilerlemeye karar vermiş. Şimdilik daha fazla detaylı bilgi olmamasına karşın, 3 Aralık’ta firma yeni oyuncağını herkese duyuracak.

YotaPhone-2-press

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın