Çift SIM Kartlı HTC Desire 400 Resmiyet Kazandı!

media 15916

Giriş ve orta seviye cihazlarını Desire serisine dahil eden HTC, Desire 400 akıllı telefon modelini sessiz sedasız duyurarak Desire 300 ve Desire 500 arasındaki boşluğu doldurdu. Çift SIM kart desteğini beraberinde getiren telefon gelişmekte olan ülkeleri ve çift SIM kart kullanımının yoğun olduğu pazarlarda satışa sunulacak.

Andronova

9.9mm kalınlık ve 123 gram ağırlığa sahip telefonda ekran 4.3inç boyutunda ve çözünürlük 480 x 800 piksel seviyesinde. 1.2GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 200 işlemcisinden güç alan telefonda Adreno 203 grafik birimi ve 1GB RAM öne çıkan diğer özellikler.

Ekran görüntülerinden anlaşıldığı kadarıyla Desire 400’de Sense 5 yer almıyor, ancak resmi site telefonda BlinkFeed ana ekran uygulamasının yer aldığını belirtiyor. Android işletim sistemi ile çalışan telefonda 4GB dahili depolamaya yer verilirken, 64GB’ye microSD kart desteği sayesinde bellek artırımı sağlanabiliyor.

Telefonun kamera özelliklerine değinecek olursak; Desire 400 modelinde otofokus ve LED flaşlı 8MP çözünürlüklü bir kamera yer alıyor. Söz konusu kamera HTC’nin özel imageCHIP işlemcisine, F2.0 diyafram aralığına ve 1/3, 2 inç sensör boyutuna sahip. Ön kamera ise 1.6MP çözünürlüğe sahip ve aynı zamanda HD video kaydı gerçekleştirebiliyor.

Bluetooth 4.0, DLNA, Beats Audio ses sistemi desteği, çıkarılabilir 1.800mAh kapasiteli pil ve 3G’de 12.1 saat konuşma süresi Desire 400’de sıralayabileceğimiz diğer teknik özellikler. Çift SIM kart desteği sunan telefonun fiyatına ilişkin ise herhangi bir açıklama yapılmadı.

1

24

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın