Çift SIM Kartlı Samsung Galaxy S6 Duos Rusya’da Göründü! S6’nın Fiyatı İse Şarşırttı!

blank

Samsung, bu yılki Mobil Dünya Kongresinde tanıttığı yeni amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge ile büyük değişim gerçekleştirdi. Öncelikle metal gövdeyle başlayan değişim, donanımsal yeniliklerin yanı sıra her iki tarafı da kavisli ikinci bir amiral gemiye kadar, Koreli devin tüm stratejisini değiştirdiğini gösteriyor. Samsung, yeni Galaxy S6 ailesinin yeni fertlerini de bir bir ortaya çıkarıyor.

teknik destek

Rusya’daki bir haber kaynağının paylaştığı bilgilerde, Samsung’ın S6 serisinin yeni üyesi olan, çift SIM kart desteğine sahip Galaxy S6 Duos‘un detayları sızdırıldı. Galaxy S6 ile aynı donanımsal özelliklere ve hatta SM-G920 model numarasına sahip çift SIM kartlı S6 Duos modelinin 64GB‘lık versiyonu için 52990 ruble, yani ortalama 900$‘lık bir fiyat etiketi konulmuş. Bu da ülkemiz para birimi olarak ortalama 2300TL’ye tekabül ediyor. Aynı sitedeki normal Galaxy S6‘nın 32GB‘lık fiyatını Türk lirasına çevirdiğimizde ise ortalama 2190TL‘ye geliyor.

galaxy-s6-duos-fiyat

Ülkemizde 2500TL‘ye 32GB‘lık Galaxy S6’nın satışına başlandığını göz önünde bulundurursak, aradaki farkın bir hayli yüksek olduğunu söylemek mümkün.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!