Çiftlik bank müşteri hizmetleri iletişim numarası

Çiftlik bank' ın Türkiye telefon numarası var mı? Son yılların Türkiye' de en çok oynanan online oyunlardan biri olan Çiftlik bank, bu aralar titan zinciri ile suçlanmakta.

teknik destek

Çiftlik bank gerçekten titan zinciri mi? Son günlerde çok sayıda haber sitesinde yer alan bilgiye göre şüpheli olarak görülen bir kuruluş. Merkezi KKTC’ de olması kafalarda soru işaretine neden oluyor. Aynı zamanda açılan tesislerde şu an için üretimin olmaması da kaygıları arttırıyor. 

Hayvancılıkta gerçekten bu kadar para var mı? Çiftlik bank’ ta 200 koyan aylık 40 – 50 bin kazanıyor. Bu şekilde çok sayıda haber içeriği bulunmakta. Kurucusunun çok genç biri olması acaba paravan bir yönetici olabileceğini de düşündürmekte.

Son çıkan haberlere göre SPK tarafından inceleme altına alına Çiftlik bank, şu an incelemelerde dolandırıcılıkla şüphelenmekte.

Çiftlik bank müşteri hizmetleri iletişim numarası

Çiftlik bank müşteri hizmetleri çağrı merkezi

Çiftlik bank üyelik adresi: tr-5.ciftlikbank. com/#REGISTER

Çiftlik bank müşteri hizmetleri numarası 0 850 346 51 79

Çiftlik bank üyelik iptali hesap kapatma, farklı sorular ve Çiftlik bank şikayet adresi [email protected] ciftlikbank. com

Çiftlik bank yardım soru cevap sayfası: ciftlikbankgiris. com/ciftlik-bank-soru-cevap

Resmi Çiftlik bank Facebook sayfası: facebook. com/ciftlikbank

Çiftlik bank müşteri hizmetleri

Çiftlik bank iletişim

Çiftlik bank şikayet etme

Her hangi bir sorunda resmi adreslerden sonra BİMER ve Siber Suçlarla Mücadele bölümü ile iletişime geçebilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2017, 23:20

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir