Çiftlik Bank nedir? Yorumlar – şikayetler!

Andronova
4 Minimum Okuma

Çiftlik bank dolandırıcılar mı? Oyun nasıl oynanır, nasıl yem alınır ve nasıl altın alınır? Çiftlik bank hesap kapatma üyelik iptali ve para çekmek için iletişim numarası var mı?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Çiftlik bank nedir? 2016 Yılında faaliyete geçen çiftlik bank sanal online oyun platformu. Giresun, Bursa, Tekirdağ ve Manisa gibi illerde açtığı tesislerle adından çok söz ettirdi. Platform, sanal ile gerçek yatırım yapılacağını iddaa etmekte. Sık sık bazı yerlerde reklamı geçen çiftlik bank, bu aralar dolandırıcılık sistemi olarak haberleri yapılmakta.

Peki Çiftlik bank (ciftlikbank. com / tr-2.ciftlikbank. com) yasal mı? Büyük paralar kazanıldığı doğru mu? Çiftlik bank dolandırıcılar mı? Çiftlik bank batar mı?

Çiftlik bank dolandırıcılık sistemi mi?

Kısa süre önce SPK tarafından incelemeye alınan Çiftlik bank, “Ponzi Game” olarak adlandırılan dolandırıcılık sistemi olarak görülmekte. Belirtilen yöntem saadet zincirine benzemekte. 

Bu tarz sistemler geçmişte çok sık görülmekteydi. Geneli batmış ya da paravan firmalar olmuştur. Şu an kolay yoldan para kazanmayı sağlayan buna benzer farklı sistemlerde bulunmakta. 

Çiftlik bank batar mı? Genelde bu tarz sistemlerde genellikle ilk gelenler para kazanmış, sonrasında gelenler madur olmuştur. Sonradan gelenler ilk gelenlerin paralarını ödemiştir. Yani ne zaman ki yeni üyelerde ciddi bir azalma görülürse o zaman dar boğaza girileceği görülecektir. www.andronova.net

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Çiftlik Bank nedir? Yorumlar - şikayetler!

Çiftlik bank yorumlar / Çiftlik bank şikayetler

Çiftlik bank şikayetleri! Çiftlik bank müşteri hizmetleri ve destek bölümüne ulaşamıyorum. Açtığım destek taleplerine yanıt veren yok. Çağrı merkezine ulaşamıyorum. Çiftlik bank iletişim numarasını aradığımda … kişi var bağlanılıyor diyor sonra hattan düşüyorum. Buna benzer ve aşağıdakilere benzer çok sayıda şikayet bulunmakta.

Ciftlikbank.com üyeliğimi silmiyor, giriş yapamıyorum, server hatası alıyorum, server sorunu yaşıyorum, şikayet yazıyorum cevap veren yok birde Facebook sayfasına yazın cevabı geliyor, parayı çekemedim, papara transfer yapıldı diyor ama para gelmedi, sitede onarım çalışmasının yapıldığından dolayı … saat giriş yapamadım üretim deposu doldu ve zarar ettim…

Çiftlik bank yorumları! İnternette yapılan yorumları incelediğimizde çoğunlukla olumsuz yorum dolaşmakta. Küçük yaşta (Mehmet Aydın) bir çocuğun başında olduğu söylenen bu sanal platform ne kadar güvenli. Maşa olabilir mi? Neden merkezi KKTC’ de (kıbrıs) bulunuyor. Açılan yerler göstermelik mi? Neden üretim yok ve 1 yıl sonra ancak olur yorumları bulunuyor. Mehmet Aydın neden bir ordu korumayla açılışlarda görüldü. Balon bir yapımı ve sizce ne zaman batar!

Çiftlik bank üyelik kapalı neden? “Bu serverda üyelik alımları durdurulmuştur. Dilerseniz yeni server ANDRONOVA (#TR – 5)’ e kayıt olabilirsiniz”

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Çiftlik Bank nasıl oynanır? 

Çiftlik bank nasıl üye olunur? Çiftlik bank hesap açma

Çiftlik bank’ a üye olmak ücretsiz. Ücretsiz hesap oluşturma (istenilen gerekli alanları doldurduktan) işleminden sonra hesap açma da kullanılan cep telefona doğrulama kodu SMS’ i gelecek. Gelen mesajı kayıt bölümüne yazdıktan sonra üyelik onayı gerçekleşecek. www.andronova.net

Çiftlik Bank nasıl üye olunur? Çiftlik Bank hesap açma

Çiftlik bank nasıl oynanır? 

Çiftlik Bank nasıl çalışır? Yeni üyeliğe 1 tane tavuk (0.000042 altın) hediye tanımlanıyor. Üretim için hayvana / hayvanlara yem satın almak gerekiyor. Bakıyeniz varsa yem satın alım bölümünden uygun yemi alıyorsunuz. Yem ile anında hayvanlarda üretim başlıyor. Üretim deposunda ürünler dolmadan satmanız gerekiyor. Üretimi “ürün sat” butonu ile altın karşılığı satabiliyorsunuz. 

Çiftlik bank üyelik iptali nasıl yapılır ya da üyelik iptali hesap kapatma da sorun yaşıyorsanız aşağıdaki iletişim kanallarını deneyebilirsiniz. Aynı zamanda Çiftlik bank Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Çiftlik bank müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası 0 850 346 51 79 ve destek iletişim e-posta adresi [email protected] ciftlikbank. com


Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2017, 03:37

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir