Clean Master Uygulamasıyla Telefonunuz Canlanacak [Video İnceleme]

Andronova
Yazar Andronova

Hayatımızın en önemli araçları haline gelen akıllı telefonlar, uygulama marketlerindeki yüz binlerce uygulama ile dolup taşmakta. İşletim sistemleri günden güne daha stabil hale gelmesine karşın, marketlerdeki uygulamalar için durum bazen aynı olamaya biliyor.

Teknoloji destek

Bazen bir uygulama indirdiğinizde şarjınız çabucak bitebiliyor veya telefonunuz ciddi anlamda yavaşlayabiliyor. Bu uygulamaları kaldırsanız dahi arkasında bir çok dosya veya diğer tabirle çöp bırakıyor.

İşte tüm bu sorunlara çözüm olarak görebileceğimiz Clean Master uygulaması ile, akıllı telefonunuza nefes aldırabilirsiniz. Açılışta hangi uygulamaların başlatılacağını veya uygulamaları sildikten sonra bıraktığı gereksiz dosyaların temizlenmesini ve daha bir çok şeyi Clean Master uygulaması ile kolayca yapabilirsiniz.

Clean Master uygulamasını tıklayabilir ve ayrıca Andronova’nın YouTube kanalında yayınladığı video incelemesini aşağıda izleyebilirsiniz.

Teknoloji destek
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir