Clubhouse hesap silme üyelik iptal etme

Andronova
2 Minimum Okuma

Clubhouse hesap nasıl silinir şeklinde iletişim için destek isteyenleri görüyoruz. İçeriğimizde resimlerle nasıl kapatacağınızı anlatarak aynı zamanda yardım bilgisini ekledik.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Clubhouse uygulamasıyla alakalı daha önce kayıtla ilgili resimli anlatıma yer vermiştik. Bu haberimizde ise tam tersi hesap kapatma için ne gibi işlemler yapılacak detaylı şekilde hazırladık. Ağı merak edip ve daha sonra Clubhouse üyelik iptali için nasıl yapacağını bilmeyenler için yine görsellerle direk silme adımlarını paylaştık.

Clubhouse, iPhone kullanıcılarına ilk zamanlar davet sistemiyle kullanım imkanı sunuyordu. Sonralardan direk doğrulama ile kullanıma başlandı. Şu an için Android platformu için bir bilgi bulunmuyor. Ama sahte bir uygulamanın ortalıkta dolaştığı söyleniyor. Buna benzer görseller kullanılarak internet aramalarında karşılaşabilirsiniz. Fake uygulamanın henüz ne gibi zararları var bilemiyoruz. Ama telefonun rehberdeki kişilere erişme ve kişisel verilere ulaşma gibi tehlikeli işlemler yapabilir.

Clubhouse hesap kapatma adımları için:

  1. Windows 10 bir bilgisayardan veya telefonun tarayıcısından https://app.clubhouse.io adresine giriniz.
  2. Oturum açma bilgilerinizi yazınız.
  3. Sol aşağıya doğru inin ve köşedeki profil adının simgesine tıklayın.
  4. “Settings” olana giriniz.
  5. Yanda bir sekme açılacak ve buradan “Delete Account” yazana giriyorsunuz.

Clubhouse hesap silme üyelik iptal etme

Clubhouse silinemiyor sorunu yaşayanların hesabında email ve profil ekranındaki bilgileri değiştirmeye çalışmasını öneririz. E-postayı değiştirme belki sorunlarda çözüm sunabilir.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Uygulamadan kaldırma işleminden önce anlattığımız yerden kapatmayı tamamlayınız ve sonrasında kaldırırsınız. Buna dikkat edelim belki açık kalmasına neden olabilirsiniz. Yazı başında birde bu programın kopyasına benzer olduğundan söz etmiştik. Belki sahte sitelerde açılabilir. Böyle bir durumla karşılaşılmaması adına verdiğimiz web adresinden işlemlerinizi yapmaya özen gösteriniz.

Clubhouse hesap kapatma

Hesabı kapatamıyorum diyenlerin clubhouse.io/contact bağlantısını ziyaret etmelerini öneriyoruz. İngilizce olarak talebinizi iletmenizi ve dönüş olmadığı takdirde kısa bir zaman geçtikten sonra tekrarlamanızı öneriyoruz.


Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2021, 17:44

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir