CM11 ve PA ROM’lar için Android L Teması

Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Android L’nin getirdiği temel yeniliklerden biri de Holo tasarımı büyük ölçüde değiştiren yeni Materyal Tasarım oldu. Arayüzün neredeyse her yönünde yazı tipi, kilit ekran, bildirim paneli Ve animasyonlarda karşımıza çıkan modern tasarımı dilerseniz şimdi CyanogeMod ya da Paranoid Android tabanlı bir ROM’da deneyebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Android L’nin resmi dağıtımı sonbaharda gerçekleşecek. Birkaç aylık süreyi beklemek istemiyorsanız CyanogenMod tarafından oluşturulan tema motoruyla uyumlu Android L temasını cihazınızda deneyerek en azından Android L’nin materyal tasarım arayüzünü elde edebilirsiniz.

Yackovsky adlı geliştirici tarafından hazırlanan Android L teması Google Play’de ücretsiz ve ücretli sürüm şeklinde listelendi. 3,47 lira fiyatlı ücretli sürümü satın almadan önce dilerseniz sınırlı değişim sunan ücretsiz sürümü indirip kurabilirsiniz. Ücretli sürümü satın aldığınız takdirde ise Ayarlar ekranı, Bildirim ekranı, Hızlı ayarlar, çevirici, klavye, simgeler, durum çubuğu, iletişim pencereleri, zil sesi-bildirimler ve ayrıca arayüzdeki beyaz ve koyu unsularda Materyal tasarımın izlerini görebileceksiniz.

CM11 ve PA için yayınlanan Android L temasının ücretisiz sürümünü buradan, ücretli sürümünü ise buradan indirebilirsiniz.

4

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir