Çoğu ilde Turkcell internet neden yok

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Turkcell' in ana alt yapısında çıkan bir arıza nedeniyle çok sayıda şehirde internet bağlantısının olmadığı görüldü. Sorunun bazen ilçelerde daha sık olduğu şikayeti var.

Ad imageAd image

Sabah saatlerinde görülen Turkcell internet bağlantısı sorunları çok sayıda ilde yaşandı. Mobil veri bağlantısının çalışmadığı ve internet simgesinin gidip geldiği görülen kullanıcılar sosyal hesaplarında paylaştı. 

Operatörün resmi açıklamasında teknik sorunlardan dolayı ülke geneli internet erişiminde sorunlar görüldü. Ekiplerinin inceleme yaptığını sorunun çözümünün hangi saatlerde son bulacağının net olmadığını belirtti.

Turkcell’ in iki gün önce web sayfasında duyurusunu yaptığı arama ve internet servislerinde yapacağı planlı çalışma nedeniyle kısa süreliğine kesintiler olacağını belirtmiş. Acaba bu çalışmalardan doğan bir sorun mu?

Son olarak Turkcell’ in yayınladığı mesajda abonelerinin ilerleyen saat içerisinde ara ara bağlantılarını kontol etmelerini önerdi.

Ad imageAd image

Ankara, Mersin, Diyarbakır, İzmir, Elazığ, Bursa’ nın bazı ilçelerinde ve İstanbul gibi büyük illerin bazı ilçelerinde kesinti yaşanmakta.

Çoğu ilde Turkcell internet neden yok

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir