Computex 2013’ün “En İyi Cihaz” Ödülü HTC One’a Verildi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Şubat ayı içerisinde resmiyet kazanan ve Tayvanlı üreticinin büyük umutlar bağladığı yeni nesil akıllı telefon HTC One uluslararası arenada kayda değer bir itibar sağlayan önemli bir ödülün sahibi oldu. Şubat ayında resmiyet kazanan ve o dönem gerçekleşen Mobil Dünya Kongresi’nin de en iyi telefonu olarak gösterilen HTC One, kısa süre önce sona eren Tayvan Computex 2013’ün de “En İyi Cihaz” ödülüne layık görüldü.

teknik destek

Ödül bizzat Tayvan Devlet Başkanı Ma Ying-jeou tarafından HTC’ye takdim edilirken, söz konusu zafer elbette telefona önemli bir itibar kazandırmıştır.  HTC’nin pazarlamadan sorumlu müdür Ben Ho ise aldıkları ödülden sonra şu değerlendirmelerde bulundu: “HTC One’ın uluslararası arenada kazandığı bir başka ödül telefonun tasarım yeteneklerini kanıtlarken, ürünün tasarımı ve kullanıcı deneyimi sektöre yeni bir bakış açısı getirmiştir. Şirket olarak kaliteli ürünleri yeniliklerle donatarak tüketicilere sağlamaya devam edeceğiz”

Sahip olduğu tasarım ve yenilikçi özelliklerle mobil dünyasında taraflı tarafsız birçok kesimin ilgisine çeken telefon halihazırda yoğun bir ilgiyle karşı karşıya. Elde edilen ödülün de satışları tetiklemesi bekleniyor. HTC One’ın Computex 2013 etkinliğinde sergilenen 254 ürün arasında bu ödülü aldığını hatırlatalım.

media 16854

kaynak: PhoneArena

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın