Connected2. me şifremi unuttum hesap kurtarma

Andronova
By Andronova
2 Minimum Okuma

Connected2. me şifremi unuttum sıfırlama işleminde şifre değiştirme de sorun yaşayanlar belki hesapları çalınmış olabilir hesap kurtarma adımlarına geçilmesi gerekebilir.

Sponsorlu reklam

Connected2.me hesabına girerken yanlış şifre uyarısı alanların ya parolalarını unuttuğundan veya hesapları hacklenmiş olabilir. Birde çok defa giriş denemelerinde engel gelebiliyor. Yazımız bir bilgilendirme olarak hazırlandı ve uygulamanın destek kısmını kullanabilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Connected2.me şifre değiştirme sıfırlama işlemi için:

Sponsorlu reklam
  • Uygulamadaki ayarlar bölümünü açınız ve ‘Şifre Değiştir’ seçeneğinden işleminizi yapınız. En az 6 haneli harf rakam karışımı olacak şekilde belirleyiniz.
  • Geremezseniz yanlış şifre uyarısı alıyorsanız o zamanda şifre unuttumla mail adresine sıfırlama bağlantısını gönderebilirsiniz. 

Çalınan hesaplarda parola sıfırlamadan mail’ e link göndermeye çalışınız. Eğer ekrana gelen yerde farklı bir adres yazıyorsa o zaman uygulamanın iletişim kısmını kullanın. Birde uygulamanın sosyal hesaplarından da yardım talep edebilirsiniz. Türkçe dil desteğinin olduğunu düşünmüyoruz ama deneyin ve İngilizce olarakta yazınız.

Uygulamanın erişim olmadan çok fazla destek alanı olmadığını belirtelim ve varsa başka bir hesapla ya da açarak sorunlu hesabınız için o kanalı zorlayabilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Eğer hesabınıza erişiminiz var ama parolanızı bilmiyorsanız ayarlardan değiştirmek istiyorsanız ne yazık ki mevcut parolayı yazmadan değiştiremezsiniz. Böyle bir durumda instagram’ a bağlama yöntemini deneyin.

Connected2. me şifremi unuttum hesap kurtarma

Başka bir hesap üzerinden destek talebini göndermeniz için ilgili alan ayarlarda bulunan “Görüş öneri” kısmıdır.

Connected2.me hesap kurtarma

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam


Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2020, 18:01

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak