Connected2. me Şifremi Unuttum Hesap Kurtarma

Andronova
Yazar Andronova 3 Minimum Okuma

Connected2. me şifremi unuttum sıfırlama işleminde şifre değiştirme de sorun yaşayanlar belki hesapları çalınmış olabilir hesap kurtarma adımlarına geçilmesi gerekebilir.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Connected2.me hesabına girerken yanlış şifre uyarısı alanların ya parolalarını unuttuğundan veya hesapları hacklenmiş olabilir. Birde çok defa giriş denemelerinde engel gelebiliyor. Yazımız bir bilgilendirme olarak hazırlandı ve uygulamanın destek kısmını kullanabilirsiniz.

Connected2.me şifre değiştirme sıfırlama işlemi için:

 • Uygulamadaki ayarlar bölümünü açınız ve ‘Şifre Değiştir’ seçeneğinden işleminizi yapınız. En az 6 haneli harf rakam karışımı olacak şekilde belirleyiniz.
 • Geremezseniz yanlış şifre uyarısı alıyorsanız o zamanda şifre unuttumla mail adresine sıfırlama bağlantısını gönderebilirsiniz. 

Çalınan hesaplarda parola sıfırlamadan mail’ e link göndermeye çalışınız. Eğer ekrana gelen yerde farklı bir adres yazıyorsa o zaman uygulamanın iletişim kısmını kullanın. Birde uygulamanın sosyal hesaplarından da yardım talep edebilirsiniz. Türkçe dil desteğinin olduğunu düşünmüyoruz ama deneyin ve İngilizce olarakta yazınız.

Uygulamanın erişim olmadan çok fazla destek alanı olmadığını belirtelim ve varsa başka bir hesapla ya da açarak sorunlu hesabınız için o kanalı zorlayabilirsiniz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Eğer hesabınıza erişiminiz var ama parolanızı bilmiyorsanız ayarlardan değiştirmek istiyorsanız ne yazık ki mevcut parolayı yazmadan değiştiremezsiniz. Böyle bir durumda instagram’ a bağlama yöntemini deneyin.

Connected2. me şifremi unuttum hesap kurtarma
Connected2. me şifremi unuttum

Başka bir hesap üzerinden destek talebini göndermeniz için ilgili alan ayarlarda bulunan “Görüş öneri” kısmıdır.

Connected2.me hesap kurtarma
Connected2. me hesap kurtarma

Connected2.me Şifresini Unuttum: Nasıl Sıfırlanır?

Connected2.me hesabınıza giriş yapmaya çalıştığınızda şifrenizi hatırlamıyorsanız, endişelenmeyin! Bu durumu çözmek ve yeni bir şifre oluşturmak oldukça basit bir süreçtir. İşte Connected2.me şifresini unuttuğunuzda atmanız gereken adımlar:

Adım 1: Şifre Sıfırlama Sayfasına Erişim

 1. Tarayıcınızı açın ve Connected2.me web sitesine gidin.
 2. Ana sayfada “Giriş Yap” veya “Hesabım” gibi bir seçenek bulun. Bu seçeneği tıklayarak giriş ekranına gidin.
 3. Giriş ekranında genellikle “Şifrenizi mi unuttunuz?” veya “Şifrenizi sıfırlayın” gibi bir seçenek göreceksiniz. Bu seçeneği tıklayarak şifre sıfırlama işlemine başlayın.

Adım 2: E-posta Adresinizi Girin

 1. Şifre sıfırlama sayfasına yönlendirildiğinizde, kayıtlı e-posta adresinizi girmeniz istenecektir.
 2. Hesabınıza kayıtlı olan e-posta adresinizi doğru bir şekilde yazdığınızdan emin olun.

Adım 3: Şifre Sıfırlama Bağlantısı

 1. E-posta adresinizi doğru bir şekilde girdikten sonra, “Şifre Sıfırlama” veya “Yenile” gibi bir butonu tıklayın.
 2. Connected2.me size şifre sıfırlama talimatları içeren bir e-posta gönderecektir.

Adım 4: E-posta Kontrolü ve Yeni Şifre Belirleme

 1. E-posta kutunuza gidin ve Connected2.me tarafından gönderilen e-postayı açın. E-postada genellikle bir bağlantı veya şifre sıfırlama kodu bulunacaktır.
 2. E-postadaki talimatları takip edin ve yeni bir şifre belirleyin. Şifrenizi güçlü ve güvenli bir şekilde oluşturun.

Adım 5: Yeni Şifre İle Giriş

 1. Şifrenizi başarıyla sıfırladıktan sonra, Connected2.me hesabınıza yeni şifrenizle giriş yapabilirsiniz.
 2. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra, güvenlik nedeniyle hesap ayarlarınızı gözden geçirip gerektiğinde güncelleyebilirsiniz.
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak