Artık Counter Strike Android Telefonlarda Kapıştıracak

Andronova

Bilgisayarlarda oyun tarihini değiştiren Half-Life serisinin takım olarak savaşabildiğimiz popüler oyun Counter Strike, Android telefonlara multiplayer desteğiyle geldi.

Valve‘nin en popüler oyunlarından, milyonların takım halinde birbirleriyle savaşmasına imkan tanıyan ve Android için APK dosyası yayınlanan Counter Strike,şimdi de mobil dünyasını fethetmeye hazırlanıyor.

SDLash3D ekibi tarafından oldukça başarılı bir şekilde uyarlanan CS 1.5, şimdilik sadece Wi-fi ağınızdaki kişilerle olmak üzere multiplayer modunda oynama imkanı da sunuyor.

counter-strike-android-2

Counter Strike APK dosyası ile veri dosyalarını telefona yükleyerek kolayca oyunu telefonunuza veya tabletinize kurabilirsiniz.

Counter Strike Android Yükleme Talimatı (Xash3D Android v0.16.1)

1. Öncelikle xashdroid-release.apk dosyasını indirerek telefonunuza kurun.

2. İkinci aşama olarak ise CS veri dosyalarını indirerek, zip dosyasının içerisindeki /xash klasörünü telefonun ana dizinine kopyalayın. Yani, ana dizinde /xash/cstrike klasöründe olacak dosyalar.

Bu kadar. Artık Android telefonunuzda CS oynayabilirsiniz. Eğer oyunu açmada, multiplayer için servera bağlanmada problem yaşarsanız, aşağıdaki videodan faydalanabilirsiniz. Videonun açıklamalarında bir çok bilgi de yer almaktadır.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir