Sony Ericsson, 2011 Yılında Duyurduğu Cihazlarını Ice Cream Sandwich Versiyonuna Güncelleyecek!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Sony Ericsson, Facebook sosyal ağındaki resmi Hollanda sayfası üzerinde 2011 yılı Android işletim sistemi Xperia cihaz portföyü için Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesini yayınlayacağını duyurdu! Bu duyurunun ardından Engadget editörleri durumu direk Sony Ericsson’a sorarak verilen bilgiyi teyit ettirdi. Resmi açıklama şu şekilde;

Andronova

Sony Ericsson, şuan tüm 2011 yılı Xperia cihaz portföyü için Gingerbread 2.3.4 güncellemesini yayınlamaktadır. Bu yazılım güncellemesi, kademeli olarak seçkin bölgelerde dağıtılacaktır.

 

 

Gingerbread 2.3.4′ün ardından, 2011 yılı Xperia cihazlarımızı bizim kullanımımıza sunulan yeni Android platformuna güncellemeyi planlıyoruz.

SONY ERICSSON

Güncellemenin tarihi konusunda resmi bir açıklama yapılmadı. Fakat şundan emin olabilirsiniz; eğer 2011 yılında duyurulmuş bir Xperia telefonunuz varsa Android 4.0 Ice Cream Sandwich versiyonuna birkaç ay içerisinde güncelleneceksinizdir.

Sony Ericsson Xperia cihazları için Ice Cream Sandwich güncellemesi konusunda sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin!

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın