Cyanogen Artık Çok Daha Fazla Android Modeline Destek Sunacak!

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Google’ın açık kaynak kodlu Android işletim sistemini alt yapı olarak kullanarak, onlarca cihaz için sunduğu Custom ROM (özelleştirilmiş işletim sistemi) CyanogenMod ile henüz üreticilerin dahi son Android versiyonu güncellemelerini verememesine rağmen, milyonlarca kullanıcının en son Android sürümlerini kullanmasına olanak sağlayan Cyanogen, artık çok daha fazla Android modeline destek sunacak.

Sponsorlu reklam

Daha önce genel olarak amiral gemileri için destek veren Cyanogen, bundan böyle orta segmen modeller için de CyanogenMod desteğini sunacağını açıkladı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam
Cid_Cyanogenmod_09_1920x1200

Huawei, Motorola, Xiaomi, Oppo, Samsung, HTC, Sony ve LG gibi daha bir çok markanın aralarında bulunduğu onlarca orta segment model için Android 5.1.1 Lollipop tabanlı CyanogenMod 12.x sürümünün çıkacak olması, milyonlarca kullanıcıyı sevindirecek bir haber olsa gerek.

Sponsorlu reklam

Şimdilik cihazınızın son sürüm olan CyanogenMod 12.1 desteğinin olup olmadığını sayfadan kontrol edebilirsiniz.

ETİKETLİ: , ,
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak