Cyanogen Theme, Google Play’de Yayınlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

CyanogenMod geçtiğimiz günlerde yeni ve güçlü bir tema yöneticisini CM11 Nightly yazılımlarına yerleştirerek kullanıcıların işletim sisteminin neredeyse tüm yönlerini özelleştirmesine imkan sağladı. Yazı, simgeler, sesler, duvar kağıdı, açılış ekran animasyonu , sistem renkleri ve daha fazla özelleştirme içeren güçlü tema motoru şimdi Google Play’de yayınlandı.

teknik destek

CyanongeMod tabanlı ROM’ların yer aldığı tüm telefonların faydalanabileceği tema yönetici, Trebuchet, Nova ve Go Launcher vb başlatıcılar tarafından da desteklenmektedir. CyanogenMod tarafından geliştirilen yeni tema yöneticisinin Google Play’de yer almasıyla geliştiriciler bu sayede uygulamaya daha fazla odaklanacak ve tema motoru için daha fazla içerik üretecek. İlerleyen günlerde ücretli ve ücretsiz pek çok temanın Google Play’deki yerini alması muhtemel görünüyor.

Halihazırda CM11 Nightly ve CM11 M7 yazılımlarının tümünde yer alan yeni tema motoru bildiğiniz üzere ilk olarak yazılımı CyanogenMod tarafından geliştirilen OnePlus One akıllı telefonda yer aldı. Şimdi daha geniş bir cihaz yelpazesinde kullanılan tema yöneticisi PA gibi diğer ROM geliştiriciler tarafından da benimsenmiş durumda. CyanogenMod Theme uygulamasına Google Play üzerinden erişebilirsiniz.

1

kaynak: androidbeat

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!